reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg)

Moja przyjaciółka miała mięśniaki. Rodziła 2 lata temu. Urodziła cudowną córeczkę, choc jej lekarz nastawiał ją bardzo negatywnie - tzn. że "wszystko się może zdarzyć" i "żeby była przygotowana"... Ale tak naprawdę, jeśli lekarz twierdzi, że będzie ok, to będzie, bo spokojnie z mięśniakami można donosić ciążę i urodzić zdrowe dziecko. W pracy też spotkałam się z mamami, które miały mięśniaki - i nie wpływały one na ciąże.

Dzięki! No właśnie tak mi mówił gin. Podobno mam małe w tylnej ściance macicy i nie przeszkadzają one ciąży. Staram się o tym nie myśleć, no ale wiadomo, że i tak coś mi po głowie ciągle będzie chodzić...
 
reklama
Witam:)

Byłam dzisiaj pierwszy raz na badaniu u lekarza:-)
Jestem w 8 tygodniu a moja wisienka ma jush 11mm:)
Naszczęście wszystko jest w porządku...i serduszko pięknie puka,
kurcze to takie dziwne widzieć w sobie takiego małego "obcego":-D

Pozdrawiam^^
 
Dagamit, to pewnie stąd różnica w cenie badań prenatalnych. Ja bedę miała nie tylko USG ale też badanie krwi pod kątem hormonów i czegoś tam jeszcze... Do tego jakies testy. Wiem tylko, ze to wszystko bedzie nieinwazyjne dla płodu więc nie martwię się tym zbytnio.
 
Dagamit, to pewnie stąd różnica w cenie badań prenatalnych. Ja bedę miała nie tylko USG ale też badanie krwi pod kątem hormonów i czegoś tam jeszcze... Do tego jakies testy. Wiem tylko, ze to wszystko bedzie nieinwazyjne dla płodu więc nie martwię się tym zbytnio.

a widzisz - może o to chodzi, chociaż czytałam w necie że ceny badań prenatalnych kształtują się od 150 do nawet 350zł!!
 
wszystko wporządku !!!!!! :happy:

Doktor stwierdził że ten wczorajszy lekarz to idiota lub sprzęt do d*** :-D

wziełam sobie skierownie na toxo (50zł a u was? )
i wszystko ok :-)

lekarz super więc wkońcu znalazłam tego ''właściwego'' :-)
 
wszystko wporządku !!!!!! :happy:

Doktor stwierdził że ten wczorajszy lekarz to idiota lub sprzęt do d*** :-D

wziełam sobie skierownie na toxo (50zł a u was? )
i wszystko ok :-)

lekarz super więc wkońcu znalazłam tego ''właściwego'' :-)
Super! Napisz cos wiecej, jak duza jest fasolka? :)

U mnie w Niemczech badanie na toxoplasmose nie jest objete ubezpieczeniem, kosztuje 45 € (ok.180 zl).. chyba zrobie w Polsce przy okazji pobytu swiatecznego.. :D (chociaz pewnie laboratoria beda pozamykane?...)
 
reklama
mysle ze tak 2 dni przed swietami jeszcze załatwisz :-)


a fasolka ma 3,1 cm jest cudoownaa :-D nie mogłam się na cieszyc widokiem :-) niestyety u mnie zdjec nie dają ( tylko prywatnie chyba )
 
Do góry