reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

Hej dziewczyny

ja juz po wizycie jestem baaardzo zaskoczona radoscia i podejsciem pani doktor:-D bylam w pozytywnym szoku:tak:

Nasz bobofrutek jest ;-) umocowany solidnie... Mam byc za 2 tygodnie zrobimy jeszcze jedno USG podejrzymy serduszko:-)

Pobrana mam krew i mocz. Wyniki mi powie za 2 tygodnie na wizycie... Powiedzialam o problemach z pierwsza ciaza i bede miala zrobiona jeszcze tarczyce badania nerek i hormony... i jeszcze na jakas chorobe ale nie zrozumialam gasroliza gastro... costam musze poszukac:tak:
 
reklama
Kamilka super wiesci!
A ja bylam dzisiaj u lekarza pierwszego kontaktu i mam podejrzenie zlogu w nerce.... Oddalam mocz do analizy i mam czekac na wyniki.,w sobote mam ginekologa umowionego. Ale na dzien dzisiejszy ta nerka ie strasznie meczy.....
 
Hej! Wychodzi na to, że przyłączyłam do Waszego grona :)) Byłam wczoraj u ginekolożki (wg mnie to 5 tydzien od @). Nic się nie dowiedziałam poza faktem, że "coś" jest. Dzisiaj byłam na krwi i czekam na wyniki. Jak myślicie, nie za szybko na badanie USG? Trochę mnie zmartwił brak informacji. Kolejna wizyta za 2 tygodnie
 
Mimi kazda ciaza jest inna. W jednej juz pod koniec 5 tygodnia widac bijace serduszko w innej nie raz w 8 tygodniu . Wszystko zalezy od zaplodnienia :) kazda z nas zastanawia sie czy wszystko ok na tak wczesnym etapie... Bo prawde mowiac wszystko jest mozliwe :) ale pozytywne myslenie to polowa sukcesu :) witamy w naszym poki co skromnym gronie :-D Pisz jak najczesciej :cool2:
 
Remember, też wychodzę z takiego założenia więc staram się nie popadać w paranoję i myśleć pozytywnie. Skoro widać, to widać :) Muszę chyba pomyśleć o innym specjaliście, który bedzie mi udzielał więcej wiadomości :) Niby UK tak jest chwalone przez naszych rodaków, ale w kwestii badań kobiet we wczesnej ciąży, to są sto lat za murzynami ;) Dobrze, że znalazłaś kogoś :)
 
Mimi polozna ktora prowadzila moja pierwsza ciaze powiedziala mi ze do 12 tc oni nic nie robia ze wzgledu na legalna aborcje w UK... Nie interesuje ich ze Ty chcesz walczyc o dzieciatko od pierwszych dni jego zycia w Tobie.... Na szczescie jest coraz wiecej polskich prywatnych klinik gdzie mozna sobie zrobic badania przed 12 tc. Uffff....
 
Remember, ładnie się wycwanili tamci specjaliści. Nawet jeśli jest to uzasadnione, to która z nas dałaby radę wytrzymać do 12 tc??! Chyba nie ja ;) Dobrze, że do soboty tylko kilka dni!

Meago, chyba muszę jeszcze raz przeczytać to co napisałaś, bo tak to profesjonalnie zabrzmiało, że aż spąsowiałam ;) Ale masz rację, gin miała na oko dość stary sprzęt. Czego się jednak spodziewać po kasie chorych? :) Cierpliwość to podstawa. Coś czuję, że będziemy jej potrzebowały całe mnóstwo :)
 
reklama
Do góry