reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty , usg

Gratuluje wszystkich udanych wizyt.
Maluszki cudne!
Mam nadzieję, że wszystki siusiaki i niesiusaiaki się potwierdzą.

Ja na swoją jeszcze czekam 10 dni ... już się doczekać nie mogę :-)
 
reklama
moj babel rowniez ma sie dobrze, wszystkie pomiary w normie, za to krwiak sie powiekszyl :(

mamy juz 63mm, serducho 150ud/min i raczej bedziemy CHLOPCEM :szok: zauwazanly mini kikutek miedzy nogami haha ale wszytsko jest jeszcze mozliwe :p

Image (2).jpg

musze sie zabrac za szukanie imion bo dla chlopca nic specjalnego nie znalazlam :/
 
iza ale super wieści!!! lekarz podejrzewa chłopca czy Ty tak mówisz sądząc po "kikucie" między nogami? :-D
 
gine powiedziala ze mozemy sobie poprognozowac, mimo ze jeszcze za wczesnie na "diagnoze" i na jej oko to raczej bedzie chlopak- za 3tyg bedzie pewniej :)
 
Mój maluszek na ostatnim USGClipboard01.jpgClipboard02.jpg
usg genetyczne, wszytsko w porzadku przezierność 1,3, kości nosowe są:-):-)
Maluszek ma już 8,3 cm i od ostatniej wizyty 5 cm urósł:szok::szok: . Płci lekarz mi jeszcze nie powiedział, dopiero na następnej wizycie za miesiąc i zaś trzeba czekać:-):-):-) A tu prezenty, które dostałam na urodziny i maluszek się załapał na swoją część:-D:-DIMG_3883.jpg
 
reklama
Do góry