reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Wymiary

Antylopka nie martw sie ja tez mam mały brzuch,ja wcale nie wygladam na prawie 8 miesiac,tylko moze na 6,ciekawe co mi jutro lekarz na to powie:eek::baffled::sorry2:
 
reklama
A to moje aktualne wymiary ;
Waga normalnie strach się bać 17 kg na plusie :szok::szok::szok::szok::szok: a gdzie do sierpnia .... będe wygladać jak słoń :eek:

Biust - 102
Brzuchalek - 105
Pupa - 103
 
MISSKI CZERWCA


CYCUSZKI - MROZIK 110CM
BRZUCHALEK KIRA 118CM:szok:
TYłECZEK KIRA 111CM


GRATULACJE:-D:-D:-D
 
No Kira, dalej wiedziesz prym i chyba zostaniesz główną misską po podliczeniu wygranych! GRATULUJĘ!!
 
ja tez gratuluje !!!!
i chocby niewiem co kupie nowa miarke i wpisze moje wielkosci na lipiec, bo to juz ostatni miesiac:szok::szok:, moze sie zalapie, bo moj brzuchol sie naprawde bardzo powieksza
 
reklama
Do góry