reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
Ania jestem za :tak:
Przez weekend co prawda nic nie zrobiliśmy, bo dużo się w koło działo, ale od jutra zabieramy się do roboty :-)
Jak myślicie kto wygra Taniec z Gwiazdami??
 
Ostatnia edycja:
JA OBSTAWIAM NA MUSZKE!!!
PODOBA MI SIE JAK TANCUJE I JEST PRAWDZIWA!!!
WOLAŁABYM,ABY ONA TO WYGRAŁA,BO SIE ROZŁOSZCZE!!!:wściekła/y::wściekła/y::-)

W SOBOTE OGLADAŁAM BOKS,Jackiewicz walczył z RODRIGEZEM,ale miał kryzys,strzała dostał ,ale przetrwał!!!ufffff!!!:happy:
Teraz czekam na walke PUDZIANA z nieszczesnym NAJMANEM. I mam nadzieje,że mu porzadnie tam MARIUSZEK wrypie!!
Nie lubie cwaniaczków!!!!:tak::tak::tak::wściekła/y::-)
 
No i wygrała Muszka :-D Też na nią stawiałam :-p To chyba pierszy finał jaki widziałam z tych 10 edycji... a liczbę odcinków jakie widziałam to mogę policzyc na palcach u jednej ręki ;-)

A poniżej nasze dzisiejsze dzieło. Tomek przykleił banieczki i sypał brokat. Możecie sobie wyobrazić jak teraz wygląda u mnie w domku po tym brokatowym szaleństwie :-D wszytsko się świeci :sorry:
dsc06494e.jpg
 
:szok::szok::szok:

Wspaniałe dzieło!!!:-D:-D:-D Bardzo mi sie podoba.

Ja juz sie stresuje, ze my z tymi kartkami w tym roku nie zdazymy. Wyjezdzamy od tesciow w czwartek, wiec najpredzej w piatek zaczniemy, a tu do swiat tylko 3 tygodnie:szok:

Musimy zdazyc!! Wysylamy recznie robione kartki od Bozego Narodzenia'2006. Oczywiscie rodzina zachwycona, znajomi tez, ale teksty sie sypały, ze jak bedziemy miec dziecko, to sie skonczy tradycja rodzinna, bo czasu nie bedzie na taka zabawe. A my chcemy pokazac, ze nie mieli racji i w tym roku zrobic takie kartki, jakich jeszcze nie było:-D:-D:-D:-D

No i w tym celu zamówiłam sobie specjalny sprzet do wytłaczania, ale to strasznie pracochłonne jest. Trzymajcie kciuki, ciotki.
 
Ewa sliczne! Ja tez tylko kombinuje co by tu zrobic fajnego ale skonczy sie chyba na tym ze poszaleje w kuchni, bo jakos a inne rzeczy sie nie umie wziasc :-) Jak ostatnio mialam powera tak teraz mam lenia :-)
 
Dzisiaj znalazłam brokat nawet w pieluszce Adasia :szok::-D
A jak jedliśmy wczoraj kolację to mąż miał brokat na środku czoła... mamy już w domku zdecydowanie świąteczno sylwestrową atmosferę :-D
 
reklama
Do góry