reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

panna.nikt: Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidła Pieluchy ekologiczne, pieluszki wielorazowe, kosmetyki naturalne - ekoMaluch Eco baby | BabyMama.pl – sklep z artykułami dla mam i niemowląt
Tak samo chusteczki można mieć wielorazowe. Ale ja się chyba też oprę na jednorazowych, ale tańszych. Po prostu trzeba uważnie skład przepatrzeć, żeby za dużo chemii nie było.

klavell: super pomysł! Ciekawe czy u mnie też są targi niemowlęce... Muszę zerknąć, bo w moim mieście jest sporo targów ;-)
 
reklama
ja łóżeczko mam turystyczne z nakładka na drugi poziom dla niemowlaczka Babydesign Group dream
i jestem z niego bardzo zadowolona. oczywiście do tego łózka mam dokupiony normalny materac z pianki i warstwa kokosu.
przewijak tez ekstra jest.
co do chusteczek i pieluch. ja na początek to tylko pampers. Marcelek miał pupę poodparzana od innych pieluszek a chusteczki pampers według mnie sa super wilgotne. chodź na sam początek to po prostu miseczka wody i waciki do przecierania pupki.

co do butelek. jak będę kończyć cycowianie to jakieś będę próbować ale z Marcelkiem testowaliśmy chyba z 5 rodzajów smoków i przez to butelek zanim znaleźliśmy to co mu pasowało. bo ani Avent ani TT itp mu nie pasowały dopiero nuk z szerokim smokiem. wiec teraz za wczasu kupować nie bede.
 
znacie jakieś strony z kosmetykami dla kobiet w ciązy gdzie wysyłaja darmowe próbki? ja czekam na dostawę próbki z ziaj, zanim zakupię jakis produkt na rozstepy wole wypróbować dlatego napisałam do kilku producentów, czy istnieje możliwość wysłania bezpłatnej próbki
 
ewelina: to się pewnie na targach zobaczymy ;-) o ile się poznamy. A może się jakoś umówimy konkretnie, żeby się spotkać? ;-) Ale to już bliżej września i na prv pewnie.
 
hehe, ja moją mamę dolikatnie namawiam zeby pojechała odwiedzić kolezanke w łodzi we wrześniu, a jako ze ona nie jest jezdna to ja bede robić za kierowce :) wiec moze uda mi sie zahaczyć o te wasze targi...
 
reklama
Ja z zakupami dla maluszka się jeszcze wstrzymuję:) Pierwsza w kolejności będzie księga imion, bo mamy problem z wyborem, a później taka bluzeczka 075 Bocian - biała - My Tummy lub inna z tych z długim rękawem, bo jak wiadomo brzuszek będę miała gdy będzie już zimno, a mega mi się podobają te bluzki :)
 
Do góry