reklama

♥ Nieobecności i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZA ♥

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2012' rozpoczęty przez blond_20, 13 Luty 2012.

1. blond_20

blond_20 Czarownica

2. Aylin

Aylin Fanka BB :)

Nie będzie mnie do 18.02.

3. reklama
  4. carla81

carla81 Fanka BB :)

Sporadycznie do 20.02 :)

5. maćku

maćku Moderator

Wrzucę to również tutaj :tak:

6. maćku

maćku Moderator

Przerzucam:

7. alijenka

alijenka Mamcia Nataszki :))

Ze względu na brak dobrego kompa będę sporadycznie się pojawiać :-( :-(

8. maćku

maćku Moderator

Nareszcie ;-)

9. alijenka

alijenka Mamcia Nataszki :))

Chciałam Wam przekazać wieści od PaulinyMarii - właśnie z nią rozmawiałam, jest w szpitalu, od dwóch dni miała dość wysoką gorączkę, a dziś ją zostawili na obserwacji najprawdopodobniej coś się dzieje z jej nerką , z małym wszystko oki choć nie robili jej usg ale KTG, najadła się trochę strachu bo nie mogli przez 20 min znaleźć tętna dziecka

Ostatnia edycja: 31 Marzec 2012
  10. reklama
  11. blond_20

blond_20 Czarownica

Mam wieści od Sicil, a wlaściwie od Buziaka, ktora nie ma neta ale ma kontakt z Sicil.
    wczoraj Buziak dzwonila do mnie i mowiła ze Sicil ma miec cesarke dzisiaj lub jutro i poki co cisza i sie nie odzywa. trzymajcie za nich mocno kciuki!!!!

Nie pisalam wczoraj tego bo by nikt mi w to w prima aprilis nie uwierzyl, zreszta sama nie wiedzialam wczoraj w co wierzyc i nie chcialm zamieszania narobic:/ dzisiaj pisala do Sicil ale sie nie odzywa.

12. asiia_

asiia_ Fanka BB :)

Witajcie Kochane :)
    Jednak ten wazny dla nas dzien nastal dzisiaj.
    o godzinie 10.57 czasu irlandzkiego z waga 900 i 1500g na świat przyszly Nasze dwa maluszki :)
    Chlopaczki sa bardzo dzielni ,od poczatku oddychaja sami,z czego jestem bardzo szczesliwa.
    aktualnie dochodze do Siebie po cesarce,wiec postaram odezwac sie troszke pozniej;)
    Calujemy Was Mocno i dziekuje za kciuki :)

View attachment 452476 View attachment 452477

Ostatnia edycja: 2 Kwiecień 2012

Poleć forum