reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG

Dołączył(a)
7 Listopad 2018
Postów
4
Witam. Proszę o pomoc w interpretacji wyników BETA HCG.
30.10.2018 -227,83
01.11.2018 - 305,24
03.11.2018 - 449,99
07.11.2018 - 1144.70
W okresie od 30.10.2018 do 03.11.2018 przebywałam w szpitalu w podejrzeniem ciąży pozamacicznej (według daty OM powinien być 6 tydzień ciąży, na USG nie było nic widać), na USG 03.11.2018 pojawiły się 2 pęcherzyki ciążowe GS 4mm bez pęcherzyków żołtkowych i ech zarodka. Kolejne USG będę mieć w piątek. Miał ktoś podobną sytuację, czy w takim przypadku jest jeszcze szansa na prawidłową ciążę?
 
reklama
Jest szansa czasem beta zwalnia poprostu a potem rusza z kopyta - rzadko się tak zdarza ale znam takie szczęśliwie donoszone ciaze.
Niestety czasem jeden z zarodkow obumiera zostaje tylko jeden wtedy tez taki niższy pomiar sie zdarza.
Mam nadzieje że to ta pierwsza opcja i będziesz cieszyć się dwoma skarbami...
Niestety nie mamy na to wpływu... Pozostaje się tylko modlić jeśli jesteś wierząca.
Trzymam kciuki!
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź, właśnie takiej odpowiedzi mi było trzeba. Mam nadzieję że na USG w piątek będzie już coś widać, bo jeśli nie to lekarz mówił że zrobią mi zabieg. Oczywiście modlę się aby wszystko było dobrze i staram się mieć pozytywne myślenie.
 
A kiedy miałaś ost miesiączkę i jak długie cykle? Nawet pozamaciczna widać na usg dopochwowym (przynajmniej z mojego doświadczenia, pewnie w odpowiednim wieku ciąży) ja miałam w jajowodzie, 7tc. Trzymam kciuki za ponowne usg!!!!!!!
 
Ostatnia miesiączka 17 września, cykle długości 31-32 dni. Ciążę pozamaciczną wykluczyli, bo na USG pojawiły się dwa puste pęcherzyki 4mm. Pozostaje czekać na kolejne USG żeby zobaczyć czy coś się z tego rozwinie.
 
reklama
Do góry