reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne zycie dzieciaczków

U nas nadal trójkąt, a sytuacja zamiast do przodu, idzie do tyłu...Wczoraj zostałam z Zosią sama w naszym łóżku a Jurek poszedł do jej pokoju na kanapę.O!:-D:-D Jest coraz lepiej. Ech, ale powiem Wam że uwielbiam z nią spać i to jest najgorsze. Czasem w nocy tylko czekam aż zapłacze:szok::-DNo cóż może jakoś samo się ułoży, może jej przejdzie.
 
reklama
A my dziś mieliśmy radosna pobudkę o trzeciej z hakiem, która trwała do czwartej.:baffled: zanim udało mi się przekonać Kubę, że jeszcze chce mu się spać
 
No to u nas jeszcze zabawniej, bo Oliwka obudziła się o 4 rano i koło 7 zdrzemnęła się na 45 minut i teraz znowu buszuje :szok:
 
No to dzis chyba cos w powietrzu było bo Zuzolka obudziła sie o 5 do 6 próbowałam ja uspic nadaremnie wojowała do 7:45 po czym poszła spac i dopiero wstała:wściekła/y:super nie:angry::baffled:ja jak ja ale moj m o 1:30 wrocil z pracy:baffled:
 
No to u mnie jedna z lepszych nocy, bo tylko jeden raz się obudziła koło 2, wypiła herbatkę, położyłam ją do łóżeczka, pomarudziła ale zaraz zasnęła i spała prawie do 8 :-)
Obym tylko nie zapeszyła :baffled:
 
u nas coś jest nie tak. od kilku dni Lila budzi się w nocy z płaczem, rzuca się po łóżku, obija o szczebelki. i nawet ochraniacze nie pomagają. jak ją przenoszę do naszego łóżka to jestem cała obkopana a najczęściej budzę się z małą nóżką na głowie albo główką na moich plecach.
 
dziewczyny przerazacie mnie u mnie wczoraj to samo pobodka o 4 i brak checi na sen:baffled:ale ogolnie u mnie jest zle ze spaniem moj sebek potrafi budzic sie co godzine a ja juz jestem padnieta nie pamietam kiedy ostatnio sie wyspalam:baffled:moj sen najczesciej trwa jakies 4-5 godzin juz zaczyna mi brakowac cierpliwosci:dry:moze w koncu moj syn zacznie przesypiac cale noce:sorry2:
 
reklama
Co to jest przespana noc?????
Lolek w sobote, jal zwykle, obudził się o 6.Udał mi suię go uśpić i przetrzymać do 7.30:-D
Wczoraj za to obudził się o 7, postawiłam go na ziemi i ledwo żywa poszłam spać dalej, z jednym okiem otwartym;-)Po chwili mój kochany synek wlazł do nas, dossał się i spał dalej.No i tak cała trójka spała do...UWAGA 10:-):-):-)Co z tego jak w sobote do 1 w nocy ogldaliśmy filmy:baffled:
 
Do góry