reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy link do grupy zamkniętej.

reklama
"Nowy link do grupy zamkniętej" ja nie dostałam takiego linka czyli co nie należę do tej grupy ? czy jak? bo chyba nie kumam...;-)
 
Kasia zaproszenia rozsyłała chyba Asteria daaawno temu, ale nie łam się, bo grupa zamknięta i tak kuleje i ostatni wpis jest chyba z 1 października :) nie zaglądamy tam jakoś :) więc żadna strata
 
Dziewczyny bez stresu - i tak tam nikt nic nie pisze. Ostatni post, jak wspomniała Alka, jest chyba z 1.10. Posty tam to rzadkość. Bo wszystkim dzieliłyśmy się na ogólnym :) Ewentualnie z ważnych rzeczy to nr telefonów do dziewczyn 'w razie czego', ale o to można poprosić na priv.
 
aha tak więc tak to wygląda :-) bo ja tu już myślałam że Wy tam wszystkie zapisane odprawiacie jakieś modły i zaklęcia po to aby się maluszki urodziły zdrowe i piękniutkie :-D:-D:-D i sobie myślę hm... ja też chce hi hi hi
 
a mozna jeszcze mimo wszystko zaproszenie do zamkniętaj grupy? :-)

mozna by chociaż odpowiedziec - nie chcemy, nie dajemy dostępów, nie lubimy Cię, nie mamy czasu, nie przeszłaś testów, czy cokolwiek, ale milczenie i brak odpowiedzi, grzeczne nie jest :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry