reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

A tak sobie mysle ze przejze jeszcze raz swoje torby, stoja od dobrych 2 tyg i nie pamietam co gdzie jest- tak ogólnie, a moze cos wywale, albo cos doloze no i przewietrze:-D
 
reklama
u nas w torbie zabrakło słuchawek do laptopa i filmów do oglądania - doniosę jutro ;-)
 
P. - zabrakło też krówek :p Toż to obowiązkowy słodycz szpitalny :p
Krówki, zupełnie o nich zapomniałam, a ja uwielbiam krówki. W piątek muszę uzupełnić walizkę właśnie o te pyszności.Dziękuję:-D

A tak sobie mysle ze przejze jeszcze raz swoje torby, stoja od dobrych 2 tyg i nie pamietam co gdzie jest- tak ogólnie, a moze cos wywale, albo cos doloze no i przewietrze:-D
Ja swoją przeglądam co dwa dni i jakoś zawsze coś dołożę lub wyjmę;-).
 
ja muszę rzeczy Hanki przepakować...bo jak dowiedziałam się, że ona już ma 3,6 kg to raczej marnie widzę to, żeby się zmieściła w te ciuszki co spakowałam:D:D a szkoda, bo takie śliczne są:D:D ale cóż poradzić:D jak się takiego klopsa wyhodowało to teraz trzeba "cierpieć":D:D
 
Anastazja to zazdroszczę że wiesz ile waży Hanulka, bo ja jestem w lesie.. mam dresik na rozmiar 56spakowany i zastanawiam się czy nie będzie za mały.. nie chciałabym żeby mały miał gołe nogi.. chyba wezmę coś jeszcze na wszelki wypadek ;)
 
Mój Potworek ważył 3860g czyli dorodna panienka w kombinezonie 50/56 pływała dzisiaj jak wychodziliśmy ze szpitala. Bodziaki 56 na luzie wchodziły w 62 pajacach miala powykręcane nóżki bo były za duże. Ja bym brała 56 te 62 mi się nie przydały ;)
 
hmmm...no właśnie:) niby rozmiarowo idzie na długość...ale te moje 56 takie wąskie są...że nie wiem czy na jej tłuściutki bebzunek wejdą:D
 
reklama
Asiuk, no właśnie, ja też się spakowałam jakiś czas temu, a teraz mi się coś przypomina lub nie jestem pewna czy tę lub tamtą rzecz włożyłam (hmmm, mogłam sobie odhaczać na liście, a ja tę listę głupia wyrzuciłam).
 
reklama
Do góry