reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O naszych chłopach ;)

Ewciu nie denerwuj sie tylkopowiedz mu ze juz znalazlas odpowiedniego!!! Jak chce to dostanie,ale powiedz ze na innego Ty sie nie zgadzasz!!!
Oto fotka
 
reklama
taaaa... moj tez sobie kupil sprzed audio do samochodu za prawie 1 tys. (akurat dostalam premie w pracy) tylko potem na cos dla mnie nie starczylo.. bo przyszly inne wydatki i dupa.... sukienke na wesele kupilam na allegro za 20 zl....
 
No tak ,faceci to duze dzieci tylko ceny ich zabawek sa tez ciut wieksze!!!! Na szczescie moj nie jest taki rozrzutny, piec razy przemysli czy cos warto, czy na pewno to potzrbuje ale dla Agatki zawsze sie znajdzie kaska na jakis ciuszek!!! I to w sumie on mi kupuje bo mi samej szkoda kasy na nowe rzeczy!!!
 
hihi,ewanku,a wy z Arturem cały czas mailujecie w domku na dwa kompy?;-):-D
Mój mąż wymarzył sobie nawigacje do samochodu za...2,5 tysiączka:szok: podobno może załatwić taniej,bo za 800 zl ale i tak na głowę upadł:eek:
 
Olu - w domu to pełno komputerów-u turystów i w domu każdy na swoim i laptopy-świecę prawie w ciemnościach, nie mówiąc o żarciu prądu he he
a co do GPS-a to można niezłego za 1200 kupić, fajna sprawa, tylko kupcie taki co działa bez specjalnej anteny i będzie działać poza samochodem a nie tylko w nim, jak wybierzecie się na wycieczkę rowerową to też trasę pokaże:tak:
 
no i kupił.... sprzedał motorówkę, bo to było moim warunkiem i kupił tego quada z przeznaczeniem dla mnie i Damianka (każde wytłumaczenie dobre he he). Oczywiście trzeba było wypróbować i kiedy robiłam kółka tak jak starym quadem to ten ma inaczej środek ciężkości no i .... zaliczyłam glebę, motor na bok... na szczęście odskoczyłam i skończyło sie na pękniętym szkiełku lusterka... wniosek taki, że trzeba kręcić kółka na ściegu lub błocie he he
wstawiam fotke tego cuda, mam szczęście, że mój facet lubi to co ja

Wildcat JS250ATV-5
Cataloger.Image.php
 
Ewan ,fajny ten quad i nawet troche kolorystycznie podobny do tego co ja wam proponowalam!!! hihi
A tak powaznie to super zabawka!!!
 
reklama
ewan,rewelacja!:szok: może dasz nam sie przejechac jak będziemy u ciebie?;-) hihi,żartuję,Artur by nas pewnie zabił wzrokiem:-D tylko motorówki troche szkoda;-)
 
Do góry