reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obraz i dźwięk :-)

lalala Pola:szok:- Maja bije na głowe- mój maz nie wierzył ze ona jest z listopwada......bije Sare na głowe gadaniem...lalala- nie moge wyjsc z podziwu:tak::tak::tak::szok:
 
reklama
No, no ma Madzieńka charakterek...Wścieklizna jak sie patrzy...No jak mój Lolo normalnie.Współczuje koffana.:tak::tak::tak:
 
sikoreczko mam podobnie moj synio uwielbia urzadzac sceny a ma tak piskliwy placz ze historia:crazy:wiec zycze ci duuuuzo cierpliwosci kochana:tak:
karolek ma zabojcze kapcie i widac ze lubi sobie zwiedzac na wlasna reke:tak:
 
ojojoj...Sikoreczko współczuję. ja mam to samo jak wracam wieczorem do domu...nawet o najmniejszą glupotę Lilka potrafi się drzeć dobre 10 minut...ja już nie mam siły jej słuchać, a szkoda mi że jak wracam po całym dniu nieobecności to zamiast bawić się z Lilą i tulić często na nia krzyczę...
Bodzinka zabawa z bańkami tak jak u Lilki...tylko że jej nie przeszkadza w ogole niedobry smak...
 
Bodziu fajniusio Lolek bańki dmucha, u nas to nie przechodzi, bo od robienia baniek jest Adrianek:-p No ale Madzia popiszczała do twojego smyka :laugh2: Ucieczka super, ja też na pacielku ganiam:sorry2:
 
Karolek to mądry facecik :tak: Hania liże ten płyn :baffled:
Madzia ma głosik ;-) Moja do repertuaru dorzuca jeszcze rzucanie się na ziemię i symulowanie wymiotów :dry:
 
reklama
Do góry