reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Obraz i dźwięk :-)

reklama
Patija super:-D:-D:-DJak zrobilas taka prezentacje, ja nie umiem...


url=http://suwaczki.smyki.pl]
7488.jpg
[/url]
url=http://suwaczki.smyki.pl]
7485.jpg
[/url]
 
Karolka widzę energia roznosi :happy2:
Sikoreczka - te twoje łobuzy śliczne!
Patija - chylę czoła! Prawie si ę popłakałam ze śmiechu :happy2: Świetna prezentacja! Jak ty takie robisz w tzw "miedzyczasie" to co by było jakbyś tak dłużej nad jakąś posiedziała :szok:;-)
 
bodzinka twoj synek to sama slodycz:tak:seba tez lubi sobie z chusteczk pogadac:-Drany i chodzi juz za jedna raczke :szok:extra :tak:babcia to mi na babcie nie wygladala mlodziutka kobitka:-)
 
Bodzinka...Karolek pewnie fajnie śmieje się i gada - niestety jeszcze:sorry2: nie dorobiłam się głośników:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:...ale za to super spaceruje z babcią...tylko czy to na pewno babcia:sorry2:???no i czy to dla niej był spacer:happy2::-D???
 
Dzieki dziewczyny:happy2:!!! Az sie zarumieniłam:happy2:
Bodzinka ale Lolus super wygadany, moj ostastnio mało sobie gada i pieknie mu juz idzie dreptanie:tak: A babcia to raczej na ciocie wygląda;-)
Bodzinka prezentacje najprosciej zrobic w programie w microsoft power point, wchodzi w skład offica. niewiem tylkol czy w takim formacie w jakim powstaja te prezentacje mozna wrzucic na youtube, chyba trzeba było by to przekonwertowac jakims programikiem do formatu mpg. ja akurat mam program do kamery ulead video studio i tam mozna zamias filmikow dodawac zdjecia, napisy muzyky i tp. moze powinnas sobie poszukac jakiegos programu do obrobki video i sie troche pobawic;-)
pozatym nie wiem czy dobrze pamietam, ale chyba Nineczka robiła prezentacje jak rosnie mała, to mogłaby zdradzic jak ja zrobiła;-)​
 
reklama
A to co robi aktualnie moja córcia!:-)
[ame="http://s185.photobucket.com/albums/x25/sikoreczka79/?action=view&current=HPIM3076.flv"][/ame]
 
Ostatnia edycja:
Do góry