reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

reklama
agusia jak zwykle nerwowa:-)
my na nocnik sadzamy Tosie od ok miesiąca. Od razu zajarzyła bo na pierwszym posiedzeniu zrobiła kupę. sadzam ja jak wstanie rano, po drzemkach i przed kapielą. Raczej wszystkie kupy lądują w nocniku, chyba że juz widzę że Tosia ciśnie, to daję jej skończyć:-D;-)
Czasami zrobi tylko siku, a czasami nic. Jak wstaje z nocnika to bije brawo, jak coś w nim jest:-)
 
Amelka nadal płacze na nocniku :szok: i to bardzo :baffled:
nie zmuszam jej...ale boje sie że sie przestraszyła na dobre :-(
kurcze...a może przestraszyła sie tej melodyjki??? pokazałam jej dla zachęty...sama niewiem:confused: bede próbować ale aż mi jej żal...
 
Oli uwielbia melodyjkę z nocnika (jak i każdą inną zresztą), jak zalatwi się i nocnik zaczyna grać, to wstaje i z dumą zagląda do nocnika, co zrobiła.
Ale dziewczyny pisały, że niektóre dzieci się boją, więc może o to chodzi. A może nie lubi nocnika i koniec. Ja na Twoim miejscu schowałabym nocnik głęboko do szafy i spróbowałabym dopiero za jakiś dłuższy czas.
 
OSKA uwazam tak samo jak KASIAd schowaj lepiej nocnik i sprobuj za kilka miesiecy. nic na sile. LAIli tez na razie sie nie spodobal wiec go nie uzywam i nie widze w tym zadnego problemu. mamy czas!
 
Oj chyba faktycznie pozostanie mi schowanie nocnika głęboko do szafy...:baffled:
Amelka zobaczyła dziś stojący na podłodze nocnik i w PŁACZ :eek: :szok:
za jakiś czas sprobuje...nic na siłę..może potem wybróbuje nakładke :tak:
 
reklama
U nas nocnik też sie Filipowi nie podoba, wiec został schowany, bo zmuszać nie będę...mamy jeszcze czass
 
Do góry