reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

Pojechałam dziś w ten sposób. Do tej pory nie mogę ochłonąc, a jechałam z pół godziny temu. Padnieta jestem, ale bardziej zadowolona, bo oszczędzam kupę czasu i mi się tak nie nudzi. Tylko ciągle zastanawiam się nad tętnem. bo wyczytałam, że tętno osoby początkującej powinno na "sprincie wynosic" 85 % tetna max. czyli w moim przypadku 159. I tu tak jest. Ale w okresie spoczynku powinno opasc do 128 czyli 65 % tętna. A u mnie ni cholery nie opada:no: I nie wiem czy nie muszę pojechac 15 sek sprintem, a 30 sek odpocząc. Kurcze wydolic wydalam, ale czy to cos daje:baffled:
Agask mam nadzieję, że cos zrozumiałaś z mojego bełkotu. I dzięki za radę odnośnie jazdy, bo o tym nie słyszałam:-)
 
reklama
Ania z tego co wkleiłaś wynika, ze Ty powinnaś zacząć mniej intensywnie ze względu na astmę, więc obniżoną wydolność i stopniowo zwiększac, myślę, że Twój pomysł żeby dłużej odpoczywać niż jechać jest super :-) nie ma za co ja sama korzystam :-) na lato będziemy laski ;-)
 
Schudłam w 2 tygodnie 2 kilo:baffled: coś wolno idzie. Ale może dobrze:confused: Aha wyczytałam wczoraj, że u osób z dużą nadwagą regularne picie herbaty pu-erh w ilości 3-5 filiżanek dziennie, może spowodowac spadek wagi nawet do 10 kilo w ciągu miesiąca, ale ciężko w to uwierzyc:no: Ale pije, bo nie zaszkodzi, a lubie wszystkie herbaty;-)
 
Amerykanie nazywają Pu-Erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta drastyczna nazwa dokładnie określa
działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88%
pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Zaciekawić może
fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest
to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie
odchudzania.
Jak myslicie?Baju baju??
 
eeee, ja kiedyś piłam pu-erh
co prawda nie w takiej ilości
i na moja wagę nie miało to żadnego wpływu

Na mnie najlepiej działa leczenie candidy

a wcześniej cuda wyczyniałam , żeby zgubić nadmiary
aż na sama myśl, pojawia mi się uśmiech na gębie , jak ta przypadłość blokowała wszelkie moje wysiłki
niestety ciężko ją wyleczyć
dużo samodyscypliny trzeba i samozaparcia i cierpliwości
czego oczywiście mi brakuje
 
Ania każdy płyn przyjmowany w takich ilościach będzie dobrze działał, te kilka filiżanek to tak jak butelka wody, a już dawno odkryto, że herbata jest moczopędna i odwadniająca, może czerwona ma więcej tych właściwości. Ja jednak myślę, że pomaga bardziej tracić wodę niż tłuszcz, ale jeśli nie lubisz wody albo nie dajesz rady wypijać butelki dziennie, to herbata jest dobrą alternatywą i na pewno nie zaszkodzi. Ja kiedyś piłam czerwoną, tylko cholera ja mam ogromny problem z konsekwencją i systematycznością.

Dwa kilo w dwa tygodnie to świetny wynik, nie powinno się chudnąć za szybko.Gratulacje wielkie dla Ciebie.
 
albo w sumie mogę już
bo w tych ćwiczeniach jest więcej niż ja mam
http://samozdrowie.interia.pl/forma/mikser_trenerski


a teraz w sumie na zone club są całe "treningi" takie 20 minutowe

z rozciąganiem itp a ja się w ogóle na tym nie znam więc je sobie będę nagrywała:-):-):-):-)


masz ten program?
 
Na mnie najlepiej działa leczenie candidy

Jak w zeszłym roku byłam na diecie antycandidowej to zgubiłam jakieś 3 kilo w 6 tygodni, jedząc do syta. Ale mnie to nie dziwi. Jedząc same pełnoziarniste produkty, warzywka, ryby, mięso, zero cukru i produktów silnie przetworzonych, to po prostu się chudnie. I czułam się dobrze na tej diecie, byłam o wiele mniej śpiąca, niż zazwyczaj. Ale też nie mam tyle konsekwencji, żeby tak na stałe. Zresztą - nie widzę takiej potrzeby. Lubię się rozkoszować smacznym jedzeniem, nawet jeśli jest nie zdrowe, czy bardzo kaloryczne. We wszystkim trzeba równowagi. A dieta bezcukrowa po 6 tygodniach już mnie tak strasznie męczyła... tak mi się obłędnie chciało ciastka do kawy! :-D
Teraz odstawiłam sobie słodycze.
Ania - 2 kilo w 2 tygodnie to bardzo OK! Lepiej chudnąć pomału, bo nie dorabiasz się rozstępów, no i nie powinno być takiego jo-jo.
 
reklama
Margot, ja się nie zgodzę, że na takiej diecie się po prostu chudnie.
Owszem, chudną osoby, które nigdy wczesniej się nie odchudzały, ewentualnie raz czy dwa w życiu.
Ja rok temu stosowałam własnie taką dietę jak piszesz , do tego jeszcze regularnie ćwiczyłam . I co ? I nic. Waga nie drgnęła na milimetr. Męczyłam się tak przez 2,5 miesiąca. Później frustracja zwyciężyła.

A przy leczeniu candidy wyeliminowałam przede wszystkim gluten, cukier prosty i nabiał. Do tego dostałam leki na candidę. No aż sama bylam zaskoczona efektem, bo nawet nie myślałam o tym, że schudnę. A łaknienie cukru zmniejszylo mi się juz po tygodniu.
Więc Margot, sorki, ale jeżeli po 6 tygodniach diety Cię ciągneło do cukru, to nie wyleczyłas candidy.



Anka, ja też uważam, że 2 kilo w ciągu tygodnia jest jak najbardziej optymalne- dla mnie bomba :-):-):-):-):-):-)
 
Do góry