reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

out off topic - o niczym

reklama
Ula - jak na moj gust to on jest przegrzany i to sa potowki. Moze tez wychodzic mu alergia na plyn/proszek do plukania... moze kup mu spiworek jak sie boisz ze bedzie sie rozkopywal i ubieraj go lzej na noc? Ida juz od 3 tygodni sypia w pidzamkach - przynajmiej sie wentyluje.
tez sie zastanawiam czy malej nie kupic pizamki....bo ostatnio tez klade ja tylko w dlugich bodziakach i skarpetkach, bo w pajacyku i bodziakach byla zgrzana.....

tak sobie pomyslalam...czy pisanie na tym watku o dzieciach to nie jest zasmiecanie watku? hahahahahahaha :-)
zartuje ;-);-);-)
 
(...)bo ostatnio tez klade ja tylko w dlugich bodziakach i skarpetkach,(...)
I nie sciaga skarpet? Bo moj smyk jest w tym mistrzem! kazda skarpetke, o kazdej porze sciagnac sobie moze! ;)
Jak nie sciagnie raczka, to buzka, jak nie w tan sposob to nozka o nozke, albo nozka o materacyk, kocyk itd...Mistrzunio moj ;)
 
tez sie zastanawiam czy malej nie kupic pizamki....bo ostatnio tez klade ja tylko w dlugich bodziakach i skarpetkach, bo w pajacyku i bodziakach byla zgrzana.....

tak sobie pomyslalam...czy pisanie na tym watku o dzieciach to nie jest zasmiecanie watku? hahahahahahaha :-)
zartuje ;-);-);-)
:-D
 
[video=youtube;85pwgFV3834]http://www.youtube.com/watch?v=85pwgFV3834&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;FR5US2pIkVI]http://www.youtube.com/watch?v=FR5US2pIkVI&feature=player_embedded#![/video]
 
reklama
128879190370298695.jpg
 

Załączniki

  • 128879190370298695.jpg
    128879190370298695.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 36
Do góry