reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

out off topic - o niczym

eh to bicie - nieosiagalne bez wodki :)

Moj boshe - wlasnie sobie odpalilam Ostatni dzwonek ta... do kompletu z Absolwentem :( alez mam nastroj.
 
reklama
Szesc :)

2.jpg
 
czesc pass :-D cuudownaa pogodaa!!

sasiad nizej ma choinke na balkonie, taka brązową i obsypaną, (ta z poprzedniego roku lezy obok niej...)
i stara lodówke, i takies kartony... parka gołebi w tym gniazdo zakłada, ciagle z patyczkami przylatują... musze sie wybrac do sasiada i go poprosic o wiosenne porzadki na balkonie.. jakich słów uzyc?
 
czesc pass :-D cuudownaa pogodaa!!

sasiad nizej ma choinke na balkonie, taka brązową i obsypaną, (ta z poprzedniego roku lezy obok niej...)
i stara lodówke, i takies kartony... parka gołebi w tym gniazdo zakłada, ciagle z patyczkami przylatują... musze sie wybrac do sasiada i go poprosic o wiosenne porzadki na balkonie.. jakich słów uzyc?

asertywnie chcesz to zalatwic czy z buta?

Jak asertywnie to metoda 5 krokow
(1 - ide grzecznie prosze, 2 ide grzecznie prosze daje podstawe prawna 3 ide grzecznie prosze daje podstawe prawna mowie co zrobie jesli tego nie zrobi 4 ide i informuje ze wlasnie ide zrobic to o czym mowilam wczesniej (np dzwonie do sanepidu i zglaszam stan zagrozenia epidemiologicznego) i daje panu 15 minut na rozpoczecie porzadkow 5 robie to co powiedzialam
ze zrobie)

Jak mniej asertywnie to pomijam kroki 1-3 :) i przechodze do 4 :)


Ulenka - nie martw sie :) to pryszcz - z to mamy nowy watek :D
 
ulenka - nie masz czego załowac :-D a wieczor z mezem - bezcenne !!
a teraz masz hyde park - i mozesz tu powiedziec wszystko i nikt sie nie obrazi :-D no przynajmniej ja sie nie obraze ;)


pass - a mam podstawe prawna do żądania sprzatniecia balkonu i gniazda gołebi?
 
reklama
eeeee to ja tutaj dziś nie wchodzę....bo cos sie z małym dzieje,jakies krostki itd. jestem zła na maxa....:zawstydzona/y:
Ula - jak na moj gust to on jest przegrzany i to sa potowki. Moze tez wychodzic mu alergia na plyn/proszek do plukania... moze kup mu spiworek jak sie boisz ze bedzie sie rozkopywal i ubieraj go lzej na noc? Ida juz od 3 tygodni sypia w pidzamkach - przynajmiej sie wentyluje.
 
Do góry