reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

out off topic - o niczym

kiedyś było ku p[rzestrodze jako "czarna lista" i przez to passi miała wielki problem że aż mnie zdjęto z funkcji moderatorskich...więc ja podziękuję ale nie...
zajmę sie tym co powinnam a nie co inni by chcieli :)

a Twoje posty zostały usunięt na życzenie passi bo chciała żeby wsystko co z jej fotkami związane zostało usunęte.. więc pretensje do niej a nie do mnie ;)
 
reklama
Iza - chyba widzę nową przyszłość przed sobą, wróżenie mi tak dobrze wychodzi :). Cieszę się, tak długo szukałam nowej niszy zawodowej :).

Jak macie firefoxa lub opere to warto zainstalowac:


Klikaj
 
kiedyś było ku p[rzestrodze jako "czarna lista" i przez to passi miała wielki problem że aż mnie zdjęto z funkcji moderatorskich...więc ja podziękuję ale nie...
zajmę sie tym co powinnam a nie co inni by chcieli :)

a Twoje posty zostały usunięt na życzenie passi bo chciała żeby wsystko co z jej fotkami związane zostało usunęte.. więc pretensje do niej a nie do mnie ;)

ja nie mam do ciebie pretensji, w końcu robiłaś to co powinnaś, a nie co inni by chcieli :-D rozumiem przecież jesteś moderatorką.
 
passi - ile jeszcze bede miała dzieci? kiedy Gaja powie pierwsze "kup mi"? jaka będzie pogoda w weekend czerwcowy? :-D poćwicz sobie, dobra kobieto :-D
 
ja nie mam do ciebie pretensji, w końcu robiłaś to co powinnaś, a nie co inni by chcieli :-D rozumiem przecież jesteś moderatorką.
Iza nie próbuj łapać mnie za słówka..
nie było tak ze ona powiedziała żebym to usunęła tylko spytała czy mogę to gdzieś przenieść...
a ja zrobiłam to co należało... czyli usunęłam zbędne posty bo nie będę śmieci przenosić
zauważyłam że ostatnio się strasznie wścibska zrobiłś..
ae to już inna bajka...;)
 
Iza nie próbuj łapać mnie za słówka..
nie było tak ze ona powiedziała żebym to usunęła tylko spytała czy mogę to gdzieś przenieść...
a ja zrobiłam to co należało... czyli usunęłam zbędne posty bo nie będę śmieci przenosić
zauważyłam że ostatnio się strasznie wścibska zrobiłaś..
ale to już inna bajka...;)

Kamcia, ni epróbuje cię łapać, a tylko uważnie cytam cudze wypowiedzi.. ale że wścibska?? czemu akurat wścibska???

nie łąpię za słówko - po prostu nie rozumiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze wyjelam wczoraj gitare z szafy i przypomnialo mi sie ze kiedys potrafilam jej uzywac :( a jestem na tyle stara zeby przyznac ze tego kawalka wlasnie uczylam sie w wieku 13 lat :) taki modny byl.

[video=youtube;Kaoxd3W4SgA]http://www.youtube.com/watch?v=Kaoxd3W4SgA[/video]
 
reklama
Do góry