reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Aha .... :-( kurde to mój mąż ma dobre plemniki ja mam tylko Hashimoto i niedoczynność ... Ale zachodzą dziewczyny w ciążę myślę że i ja znajdę w tym roku :-(
 
reklama
U mnie nie było aż takiego parcia na dzidzię aczkolwiek bardzo chciałam mieć dziecko.Dobrze jest się zdystansować I nastawić neutralnie do całej sytuacji.Już gorszego nerwusa ode mnie nie ma ale musiałam się uspokoić I wyluzować.Ponieważ spędzałam ten czas w domu rodzinnym z mamą to przewróciłam wszystko do góry nogami byle by się czymś zająć.Miałam też taki okres że podczas uprawiania sexu (dni płodne) intensywnie myślałam że może właśnie teraz.To nie pomagało wierz mi ale miałam taki etap.
 
Jejku dziękuję za wypowiedzi pomagacie mi bardzo:-* zrobię tak samo:-** też jestem nerwus masakryczny ! Robię też ciążowy po 3-4 dniach że może to akurat :-* także dziękuję
 
reklama
Do góry