reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
no dobrze heronku ze chociaż Ty tu jesteś :)
A jak tam się ieszka wam w UK, bo my z Mayutką wybralyśmy się na wakcje i uwierzysz że to co widziałam w reklamie przeciwrasizmow istnieje naprawdę- ludzie jak widzieli że Mayutka jest tak ciemniejsza to zabierali swoje dzieci z placów zbaw i uciekali- szkoda mi ich, jakoś nie spotkałam sie jeszcze z tym w Irlandii9obym nie wywołała wilka z lasu) Taka starsza spokana pani w parku wytłumaczyła ji ze po tym jak się tyle nipełnosprawnych dzieci rodziło brytyjczycy zaczęli masowo szukać żon głownie we wschodniej europie i teraz ich "czysta rasa" jest zagro zona bo coraz mniej związków czystobrytyjsich-zawiałomi nieźle nazistowskim, no i nowy rzad zaczyna porządną walkę z emigrantami, da to się odczuć w takim codziennym życiu?
My bBylismy wczoraj w polsiej ambasadzie i bylo tyle mieszanych dzieciczków że co jedno to ładniejsze nie wiadomo było w którą stronę patrzeć, tak miło jakos się zrobiło :)
 
:szok: Az jestem w szoku!!!!Ja nigdy jeszcze nie spotkalam sie z zadnym rasizmem, lub podobnym. Moj M jest w sumie Kurdem z Turcji, wiec tylko lekko ciemny. Ale mam paru znajomych, ktorzy jakos z tym sie nie spotkali tu u nas. Nie bylam nigdzie dalej poza Yorkiem, wiec w sumie nie wiem, pewnie w Londynie i innych metropoliach to jest problem. York jest wlasnie bardzo fajnym sredniowielkim miastem typowo turystycznym. Dlatego mi sie tu tak podoba, ta otwartosc na inne nacje, kultury. Szczegolnie wlasnie starsi ludzie, zawsze tacy ciekawi....Mnie jak widac rasizm omija szerokim lukiem, oby jak najdluzej!
 
wiesz co może masz rcję że to od miejsca zależy, Londyn to za duży, pomieszanie takie ze chyba też już wszyscy przyzwyczajeni, ja tak samo byłam zszokowana jak Ty, ta miejscowość to zaraz przy Bristolu, miasteczko nazywa się Weston Super mare, przepiękne turystyczne miasteczko z najnowszym molo, no ale jak się tam mieszka to widzi się już inaczej...
 
Jak ja tu dawno nie zagladalam:zawstydzona/y: przy dwojce maluchow nie zawsze jest czas na bb.Jestem zakochana w moim mlodszym synku on jest taki slodki:tak: taka mala istotka a tyle szcze daje:tak:
 
reklama
Do góry