reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Kara dla moich siersciuchow sa pozamykane pokoje w ciagu dnia. Sa bardzo nieszczesliwe, bo musza siedziec ze mna i nie moga zaszyc sie gdzies w spokojnym cieplym i cichym miejscu:-) Maja juz prawie 3 lata a wciaz nie moge ich przestawic na tryb zycia dzienny:dry:
 
Witam przyszłe październikowe mamusie:) ja od niedawna również do nich należę, choć szczerze mówiąc nie planowałam tego:szok: Mam termin na 11październik, tak mi wyliczył komp, bo szczerze mówiąc nie byłam jeszcze u lekarza, boję się tego pierwszego usg:( wy pewnie wszystkie już po wizycie u gina? jak z waszym samopoczuciem?? czytała trochę o waszym "menu", ja szczerze mówiąc najchętniej nic bym nie jadła, drażnią mnie zapachy i widok różnych potraw, piję dużo wody mineralnej i wcinam pomarańcze i jabłkA...:tak: Mam prawie czteroletnią już córeczkę, jestem ciekawa jej reakcji na nowego małego domownika:confused:
A najbardziej drażnią mnie piersi, nie przypominam sobie, żeby mnie aż tak bolały przy poprzedniej ciąży, jak u Was? mam wrażenie że wybuchną zaraz:(:-D

aha nie patrzcie na mój obrazek pod wpisem, trochę nieaktualny:( nie wiem jak go usunąć:(:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moncia23 wejdz w ustawienia sygnaturke i usuniesz:tak: i tam tez sie wstawia nowe suwaczki:tak:
ja na piersiory tez marudze ale zauwazylam ze bola najbardziej jak mija kolejny tydzien ciazy. tak jak wczoraj zaczal sie 7 tydzien i myslalam ze umre cala noc sie meczylam i wczoraj w pracy tez masakra byla:confused: i widze ze nasze corki to imienniczki :-D moja tez amelkowna:-D
 
Kaka ale sen, hi,hi dobrze ze choc imie Ci sie spodobało.Ciekawe czy proroczy i chłopak będzie :)
Paja &&&&&& za betkę

Dziewczyny niezle Was dopadło zeby w nocy tak męczyło, szok!!!!

Azorek słodko to musi wygladać jak tak sie córeczka tuli do brzuszka.My tłumaczymy młodemu ale pewnie niewiele z tego rozumie ale czasem jak sie spytam "gdzie jest dzidzia w brzuszku" to na swój pokazuje :)
moncia witamy!W sumie dla mnie ciąża to tez niespodzianka, tak wyszło bo planowalismy raczej na później.

U nas dzis od rana było bardzo słonecznie i 12 na + ale uz chmurzyska naszły wiec mykam z młodym na spacerek bo tutaj nigdy nic nie wiadomo i za chwilke padac moze.
 
AZOREK84 : Rzeczywiście nasze córeczki to imienniczki, a myslałaś już o imieniu dla przyszłego maleństwa, bo ja tym razem nie mam pojęcia, w poprzedniej ciąży wiedziałam (czułam), ze to napewno będzie dziewczynka i od razu wybraliśmy wspólnie z mężem imię a teraz nic:(




 
no ja z amelowna w ciazy to nasikalam na test ciazowy i tak walnelam : urodze w lipcu najpozniej 20 i bedzie dziewczynka:szok: lekarze wyliczyli mi termin w uk na 9 sierpnai w pl na 4 sierpnia a urodzilam 15 lipca:-D kazdy sie smial ze mnie ze skad ja niby mam wiedziec kiedy urodze i jaka plec bedzie a mnie trafilo jak piorun i odrazu woedzialam:-D teraz zero kompletnie zero takich zjawisk paranormalnych:szok: no coz jak bedzie chlopiec to super bo bedzie parka a z drugiej str dla dziewczynki wszystko mam i bedzi mi latwiej:-) wazne zeby zdrowe bylo i tyle a o imionach nawet nie myslalam jeszcze i daleka droga do tego hehehe
 
KKAROLCIA: widzę, że nie tylko ja nie obwieściałam jeszcze nowiny, u nas póki co mamy tajemnicę z mężem, nikt się nic nie domyśla, chociaż moja mama wymyśla mi coraz nowsze choroby, bo jestem taka bez życia, kładę się i zasypiam w ciągu dnia...Obiecałam sobie, że nie powiem nic nikomu dopóki nie będę po piewszym USG i nie dowiem się, że wszystko ok:-)
 
reklama
Witaj moncia.
Antylopka przestań z tymi pysznościami bo ja lenia mam i przez ciebie w kompleksy kulinarne wpadnę!

A z imionami u nas jest tak że dla chłopca wybiera mąż imię (ja zatwierdzam lub nie :p) a ja dla dziewczynki. Od 10 lat mam wybrane imię dla dziewczynki : Olimpia, i teraz urodzę właśnie ją:-)

KKAROLCIA: widzę, że nie tylko ja nie obwieściałam jeszcze nowiny, u nas póki co mamy tajemnicę z mężem, nikt się nic nie domyśla, chociaż moja mama wymyśla mi coraz nowsze choroby, bo jestem taka bez życia, kładę się i zasypiam w ciągu dnia...Obiecałam sobie, że nie powiem nic nikomu dopóki nie będę po piewszym USG i nie dowiem się, że wszystko ok:-)

my również trzymamy język za zębami.. może kiedy będzie porządnie widać.. ale jutro po południu mam wizytę i USG to najlepszym przyjaciołom powiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry