• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październikowe Mamy 2010

DAGISU upuscilam koek od szampana przez przypadek miedzy nogi meza polecial wiec wydostalam to ten od razu podskoczyl:))))))))))))) hihihih nie wiem ale chyba cos sie bedzie dzialo dzisiaj:)))))))))))))))) ja nieraz mam strrrrrraszna ochote na mezulka a nieraz on ma a ja nieeeeeeeeee. i w tym caly jest embaras zeby dwoje chcialo na raz:)))))))))))))))))))))kurcze lepetynka mi sie ciasna robi i bombelki szumia w glowie.......:))))))) zeby mi teraz nie przyszlo pieluszki zmieniac bo chyba bym mldoej na glowe zalozyla:))))))
 
reklama
reklama
A ja nie zdążyłam złożyć Wam życzeń wczoraj:(...Jakoś tak wyszło,że zrobiło się zamieszanie,przyszła Babcia zaprosić nas do siebie na lampkę szampana.Amelka spała sobie,więc poszliśmy ,ale widocznie obudził ją huk petard,bo się rozpłakała i trzeba było utulić,no i zasnęłyśmy obie:).Ale że lepiej późno ,niż wcale,
Życzę Wam w tym Nowym Roku wszystkiego,co dobre,
samych pięknych chwil,mnóstwa radości ,zdrówka dla Dzieciaczków i pociechy z Tatusiów;).
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry