ELWIRKA 25
Mamuśka
sa obrazeni na nas i zawsze byli przeciwko mnie ale niespodziewalam ze tak postapia
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
laski nudzi wam się, że tyle piszecie
Mój młody na kolanach, kwiczy coś mu nie pasuje, ach te chłopy
Doris- kiecka super, też bym chciała taką założyć, a moje giry ciągle chowane w leginsach, oj zazdroszczę ci
aniawa- ale jakoś dałaś radę umyć, a ja nawet jak mogę to nie umyję, bo nienawidzę myć okien.
Roxanka- dawaj pierogi
Elwirka- nie przejmuje się tylko szkoda małej, ja też jak chodziłam do babci to się czułam jak piąte koło u wozu, a teraz to wszyscy mają pretensje że nie odwiedzam. A gratulacje dla małej, nadrobi nasze i przegoni jeszcze.
makuc- co za zmiana jak kolorowo, aż się chce liznąć.
