reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Czesc mamusie wieki mnie nie bylo ale niemam kiedy usiasc i napisac jak tylko sie zabieram za to to kuba juz cos chce abym tylko nie siedziela przed komputerem :crazy:


Makuc gratulacje dla alutki !! Zazdroszcze wam tego przedszkola z checia poslalabym kube choc na godzine by on sie wyszakaj z dzuecmi a ja triche odetchnela
Dziulka super leane nawija i ile w tym pasji hehe gratuluje utraty wagi
Kaniu trzymam za was kciuki zreszta wiesz....
Dawidowe zdrowka dla laurki i wspolczuje duchow jezdrzavych autem po domu;-)
Idus makuc ma racje nie poddawaj sie na swoim zawsze trzeba sporo wsadzic zeby cis wyciagnac


U nas nic ciekawego kuba to straszny łobuz najgorsze sa wyjscia do sklepu dostaje w nim szalu buega po calym sciaga z polek wszystko mu kup otworz pokaz sciagnij.... W domu tez urwus leje bartka wlazi wszedzue i namietnie wylewa picie na kanape czasem mam ochote wyjsc i nue wracac naszczescie ze soaniem nie ma oroblemow drzemka z regoly 2godz czasem 3 spac chodzi przed 20 spi z bartkiem w pokoju na lozku pietrowym a ja mu kupilam takie ladne ale woli z bratem
Bartek 9czerwca ma komunie spodziewam sie najazdu tesciowej wrrr niewiem czy to przezyje do tego moja szwagierka ktora tez uwielbiam.....zyje nadzueja ze wybuchnie jakis wulkan i loty zostana wstrzymane:-D
Ostatnio namietnie ogladam porodowke :szok:i tak sobie mysle ze bym chciala jeszcze raz uridzic ale gdy kuba daje do wiwatu od razu wracam na ziemie ze juz nie dalabym rady jeszcze jednego lobuza miec w domu no to tyle postaram sie wiecej pisac:-)
 
reklama
WIOLI pisz więcej pisz, tym bardziej, że dzięki temu i moja motywacja wzrasta ;-) Ty przy 2ce brzdąców masz takie myśli, a ja przy samej Alicji :baffled: a najazd teściowej przeżyjesz - musisz tylko w spora ilość % się zaopatrzyć na znieczulenie.
 
Makuc % nie przejda tesciowa nic na p zaraz bym zobaczyla mine typu "jak tak mozna" moje corki nigdy by nietknely alkocholu" nie dosc ze gbez slubu zyje to jeszcze %!!!!!mysle zeby noge zlamac w paru miejscach i isc do szpitala haha
Wlasnie kuba dostaje szalu bo chce grzebac w lodowce i najlepiej zebym dala mu jogurt by mogl wylac na kanape rozumie nie ale ile najpierw sie najeczy i naobraza to jego
 
miałam już ściszyć radio żeby skupić się na pisaniu ale właśnie leci piosenka w której się zakochałam więc chwila....:-po już, kurde, uwielbiam Brodkę i jej Varsovie:tak:

dobra, zmotywowana poczułam się i ja, tym bardziej żem sama w domu. samiec oporządza dziecko u teściów sam dzisiaj, młoda na noc tam zostaje. a ja wstawiłam żarcie i tylko co chwilę dupę podnieść coby zamerdać w garnku muszę;P

Kania, a propos odp momentu na brak pampersa w nocy to luknij na "dzieci i dwu i trzyletnie" coś tam o odpieluchowywaniu... masakra jak sobie pomyślę o niektórych postach... ale to tylko ze względu na moje osobiste przekonania - żeby nie było;-)a jak po wizycie samca???
Agusinka mnie też kusi żeby drzemki w dzień już nie było, ale młoda sama woła że chce spać więc chyba nie mam sumienia, widocznie tyle potrzebuje odpoczynku w dzień i już. a że wieczorem z nami "silm" chce oglądać to swoją drogą,nie?:wściekła/y:
Dawiśka, a może to właśnie tak że w tych lepszych jest zabezpieczenie żeby nie łapało żadnych fal a te "zwyklasy" mają feler że łapią:-D
Dziula, jak ona trajkocze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)a właśnie, u was do ortopedy się chodzi jak dziecko zaczyna samo biegać? byłyście?to a propos maqcka posta, bo faktycznie Leane jakoś tak śmiesznie nóżki stawia momentami, ja się nie znam, moja też ma fazy że biega z nogami w boki, zawija wywija itd itp ale (może to przez to że nie w realu widzę), u Leane jakoś inaczej niż mojej wygłupy wygląda:confused:
maqc, ale wam zazdroszczę że na takie fajne panie przedszlanki trafiłyście... ja się s.ram jak głupia, jak moje dziecko się odnajdzie w grupie, jak da sobie radę, i tysiac myśli na minutę... zresztą moja pampersa lubi i potrafi suę rozpłakać jak nie chcę jej założyć:baffled:ale jak chodzi bez to raczej podłogi są bezpieczne bo leci na kibelek i woła mnie
co do zębów to nie dostałam tych piątek pod choinkę:no:i dalej nic tam za bardzo nie widać poza jakimiś białymi kropeczkami które chyba są jakimś moim przywidzeniem:baffled:
a co do biznesu to niestety... wiele nie zależy ode mnie... niby pracuję na swoim i dla siebie ale niestety zależę od hurtowni:angry::angry::angry:któa chyba w ogóle nie zwraca uwagi na zamówienia i przysyła co jej sie podoba:crazy:a tak to ja w życiu tam normalnie nie zarobię:-(
a klapsy... ehhh... dumna z siebie nie jestem, ale niestety już brakuje mi sposobów żeby pokazać jej że nie ona w tym domu rządzi... a wg niej wszystko musi być jak ona chce i tylko ona!!! a jak nie to różne takie... cyrki to mało powiedziane:crazy:
wioli, jeszcze jedno?!?!?!?! o jaaaaaaaaaaaaaaa.............. ja po kilku ostatnich dniach tylko się utwierdziłam (jeszcze mocniej, a nie że wątpiłam:-p) w przekonmaniu że więcej NIE I JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!a Kuba faktycznie aparat... rozumiem że zupełne przeciwieństwo brata:-Dnapuść go na teściową, wiecej nie przyjedzie na dłuzej niż szybką herbatę jak jej da popalić:-D:rofl2:a że jej córy alkoholu never ever?????? taaaaaaaaaaa, a jak mamusia nie widzi to imprezują pewnie aż na drugi dzień koty w toalecie udają:-pnieeeeee, no żartuję, ale jakbym taką matkę miała to też bym się przy niej nie wychylała;-)

no to ja też nadrobiłam:rofl2:

idę zrobić w końcu zdj swoich dzieł i wam wkleję na odp wątek
 
Idus Bartek przy kubie to skarb złote dziecko:) Kuba chyba za dużo genow po tacie odziedziczył ;) szwagierki mam bardzo "porządne"szczególnie jedna szkoda gadać kuby namawiać nie trzeba ale nie mowie ze drewnianej łyżki nie położę na ten czas w polce na dole;)idą ja do tej pory niewiem co ty sprzedajesz:-( dziecko u babci na noc jak ja ci zazdrosze mój śpi w nicy ale wolna chata by się przydała Niechce 3dziecka tylko jak ta porodowke oglądam to takie głupoty po głowie mi chodzą ze wzruszenia:)
 
DAWIDOWE :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wybaczysz? :confused::zawstydzona/y:

[edit]
IDEK ja tez dalej nie wiem, co Ty za branże "obrabiasz"? Ciuchową?
 
Wizyta męża poprawiła humor ale na chwilę, na ktg wyszły mi skurcze dość regularne i mocne i sama nie wiem co to będzie...leżę czytam i czytam ale bez zrozumienia. W każdym bądź razie cieszę się, że Makuc, Wioli i Ida znów się na forum pojawiły i dały znać o sobie.
Makuc mam nadzieję że swoje sprawy już wyprostowałaś. Gratuluję odpieluchowania Alusi, i cieszę się że tak szybko udało się jej zaadaptować w nowym środowisku.
Wioli masz cudownych synów i jeszcze córy Ci brakuje wiec do roboty ;-) A z tym wulkanem to nigdy nic nie wiadomo, trzeba mieć nadzieję ;-)
Ida dzięki za info, zajrzę na pewno :-) Pewnie Ci Misi brakuje, jak tak całymi dniami ją nie widzisz? A z samcem ok?
AGusinka ja sobie nie wyobrażam dnia bez drzemki popołudniowej Oliwii.
Dawidowe też zauważyłam tę oszczędność.

Edit. Mam nadzieję że usnę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania no to u nas się już drzemki skończyły i mimo to o 19 darła się że nie chce spać, potem było dwa razy mleko, 3 razy pić a na koniec jak już wiedziała że się nie dam to krzyczała na cały dom "pomocy boje się":szok::crazy::nerd:. I to nie raz tylko jakieś 10 minut Ciekawe kiedy wpadnie opieka do nas nasłana przez sąsiadów.
 
Do góry