reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasia super torcik, fajne porównanie zdjęć ;-) mi się niestety wszystko usunęlo :-( może z bb jakoś odzyskam :-)

Jakie pierogi na grillu robisz??
 
reklama
Miłej niedzieli dziewczynki. My jedziemy do zoo. Słoń jedzie odwiedzić rodzinę heheh

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
My jedziemy we wtorek [emoji3]
Dzisiaj u nas odpust, wiec mala na karuzele weźmiemy [emoji4]

Miłej niedzieli kochane [emoji8]

Młody wczoraj tak sie ruszał , ze P czuł a ten to szczesliwy [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
Ewka zaraz zrobie i bede pila dzieki za przepis.

Zaraz bede lukac na ta polecana posciel. Mam chyba 3 czy 4 komplety poscieli po Jasiu nie zniszczone ale chce malutkiej jedna taka fajna tylko jej kupic, to samo z rozkiem.

Kasiu piekny tort :) pycha, i bardzo fajne pamiatkowe zdjecia

Sunday dobrej podróży


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kobitki! Miło tak się pobyczyć. Rosół wczoraj zrobilam więc dziś kotlety schabowe z surówką z kapuchy kiszonej (uwielbiam kiszonki )
Śliczne pościele oglądacie i już komody składacie kurcze super. Ja nawet nie wchodzę do takich działów w sklepie. Czekam sobie cierpliwie w tej mojej ciąży. Czy któreś z Was zdecydowała się na ten test HARMONY?? Lub amniopunkcję?
A jak u Was z zachciankami?☺ Naszło mnie w tej ciąży na owoce cytrusowe i w ogóle owoce wszelakie kurcze coś w tym chyba że na chłopaka nie je się słodyczy... A ja zawsze lubiłam a teraz wolę grejfruta wszamać
 
Kasia super torcik, fajne porównanie zdjęć ;-) mi się niestety wszystko usunęlo :-( może z bb jakoś odzyskam :-)

Jakie pierogi na grillu robisz??
Ze szpinakiem i serem z Biedry, tylko jeszcze je przyprawiam ziołami- od zeszłego roku to hit u nas na grillu [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
U nas dziecko sie ubiera a w pokoju jest cieplo, no coz co kraj to obyczaj.

Bum ja lozeczko mam prawie identyczne z ta roznica ze w kolorze drewna. Dokupie do niego jeszcze te pojemniczki na drobiazgi w ikei zeby bylo wszystko pod reka.
Przegladalam ciuszki na necie, zracji tego ze doktor siusiaczka nie dopatrzyl to dosc dlugo sukienki ogladalam. Jestem przerażona cenami z Jasia mam duzo ubran i czesc sie przyda ale te z traktorami itp nie bardzo.
Poczekam i po polowkowym jak bedzie dobrze z moja szyjka pojde pare razy na ciuchy. Zeby cos dziewczęcego kupic. Bo kupic jeden pajac welurowy i dac za niego 45 zl to juz lekka przesada. Tam sa takie ladne sukieneczki, kurteczki, cudenka za pare zlotych czasem nawet z metkami. Jeszcze jedna rzecz mnie przeraza kolor rozowy a gdzie pozostale kolory, np na olx zestaw ubran uzywanych 62,69,72 i kolor rozowy na kazdym ciuchu - dramat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez uważam, że to jakaś masakra z tym różem, na szczęście są miejsca, gdzie można kupić coś nieróżowego. Tym razem chyba będę mieć chłopaka, ale jak mi się wreszcie trafi córka, to postaram się ja ubierać 100% na nieróżowo. Chyba, że się w wieku przedszkolnym sama uprze, że marzy o różowej kiecce.

Dzisiaj okrutnie źle spałam. Takiego dramatu to jeszcze nie było. Pół nocy nie mogłam zasnąć, wierciłam się, w końcu się trochę zdrzemnęłam i obudziłam o 4 rano. Od 4 do jakiejś 7.30 dalej walczyłam z zasypianiem. O 8 obudził nas telefon z pracy mojego M, bo ma taki dyżur dojazdowy i go wezwali. Skoro nas oboje obudził, znaczy, że jednak przysnęłam. Po jego wyjściu dalej próbowałam usnąć. Obudziłam się w końcu o 10.30. Przynajmniej dzień jest ładny, to chociaż jakoś motywuje do poruszania się i zrobienia czegokolwiek. A dzisiaj znowu pasierb przyjeżdża, kompletnie nie mam energii na zabawy z nim. A on jeszcze nie wie, M chce mu powiedzieć na komunię, czyli kolo 20 maja :/
 
Puk puk :)
Witam się z Wami dziewczyny ;)
Przyznam się że czytam Was od jakiegoś czasu ale jakoś nie korciło mnie do założenia swojego nowego konta ( już kiedyś tu byłam na forum ale jak widać ciągnie od nowa :D )
Mam na imię Iwona i oczekujemy z mężem i synami na trzecią pociechę. Termin mam na 20 października.
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj po powrocie od rodziców tylko kąpiel, kolacja i kochane łóżeczko.
Dziś dzień na luzie. Byłam z córą w kościele (zaczęła lubić msze!), więc też jeden spacer za nami. Teraz "tnie komara" u siebie, a ja mam spokój i czas żeby Was poczytać i pobuszować w necie. Tym razem u mnie była kłótnia małżeńska, więc tyle dobrze że S. poszedł do pracy... burę zebrał, że buja w obłokach- przyjdzie z pracy i ma wszystko gotowe, a co gorsza przyjmuje to tak, jakby zawsze tak miało być... Po części to moja wina, ale same wiecie jak trudno jest czasem odpuścić któryś z obowiązków domowych, bo potem źle samej ze sobą... wybaczcie za wylewanie żali.
Mam nadzieję, że wyczerpałam limit nieszczęść na dziś- życzę Wam miłego popołudnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+5
om 17+3
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry