reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne i zadbane sierpnióweczki :)

W stolicy to może nie znam ciucholandów, ale u mnie w Łodzi raczej też nie widziałam, po prostu w tych normalnych trzeba się pytać o ciążowe ciuszki :tak:
 
reklama
w warszawie na jana pawla II na rogu anielewicza po stronie wschodniej jest w ciągu lumpek z ciuchami ciążowymi- całkiem sporo ich jest. (ciucholand jest obok księgarni)
 
ja narazie mieszcze sie w swoje normalne spodnie.
Nie mieszkam w Polsce i tutaj nie ma Ciucholandow wiec w ciazowe ciuszki bede sie zaopatrowac w normalnym sklepie a tanie niestety nie sa :-(
Az wam zazdroszcze tych Ciucholandow z odzieza dla ciezarnych.
 
Dzisiaj kupiłam sobie oliwkę na rozstępy Baby Dream - któraś z Was ją polecała. W Rossmanie - kosztuje tylko 9,90 - mam nadzieję, że się sprawdzi:tak: No i co ważne można stosować od samego początku ciąży.
A mnie skóra tak swędzi - jest strasznie sucha jak co zimę, tylko mam wrażenie , że bardziej. Już od jakiegoś czasu stosuję oliwkę Nivea. Normalnie masakra - nic tylko się drapię....
co do spodni ciążowych to czekam na "spadek" po siostrze - już sie doczekać nie mogę. Na szczęście siostra rodzi w styczniu, więc już tuż tuż :tak:
 
Ja na szczęście mieszczę się w wiele swoich rzeczy...najgorzej to spraw wygląda z biustem. Nigdy nie narzekałam na mały rozmiar, ale teraz jest normalnie gigantyczny...i to jedyna moja obawa. No i najgorsze są te wzdęcia...jak jest ich szczyt to się w płaszczu nie dopinam.

Dziewczyny ja zastanawiałam się nad Mustelą na rozstępu i biust, ale jak Wy tu polecacie coś o wiele tańszego to myślę, że wybiorę się do Rosmanna.

Martitka-26 świetny ten komplecik :)
 
No u mnie to cycuszki strasznie urosły...żaden biustonosz nie pasuje. I jak tak dalej będzie to Pami przy mnie wymięka :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry