reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po połogu

A ja czekam na okres jak na zbawienie, powinnam go dostać jakoś na dniach, jesli przyjdzie punktualnie. Tabletki sobie już wykupiłam i czekam....
 
reklama
A ja tak się zamniedbałam, ze nawet jeszcze nie byłam u gina, ale już niedługo @, więc pora się wybrać, bo też chcę brać tabletki.
Przed ciążą brałam Logest, a teraz zobaczymy co mi przepisze. A wy jakie tabletki bierzecie???? Oczywiście te które nie karmią.
 
Do gina idę dopiero w przyszłym tygodniu, może coś poradzi na te blizny, zgrubienia po szyciu bo dalej są bolesne. A wczoraj tak mi nap... jajniki, że chyba to była owulacja i to z obu stron. Śmiałam się z mężem że możemy robić bliźniaki. ;D
Ja jeszcze nic nie biorę bo sex jeszcze nie dla mnie :mad: ale chyba poproszę w przyszłym tygodniu o jakieś pigułki. Przed ciążą (jakieś 3 lata wcześniej, bo potem nic nie brałam) zażywałam Cilest i bardzo dobrze się po nim czułam, ewentualnie Femoden dla odmiany, ale teraz nie wiem czy można po ciąży wrócić do tych jednoskładnikowych tabletek.
 
Przed ciążą i przed zmianą lekarza to brałam Tri regul ( nie pamiętam jak to się pisze ) i byłam z nich zadowolona. A lekarza musiałam zmienić w zwiazku z przeprowadzka do zupełnie innego woj. Potem w trakcie staran przez dwa miesiące brałam Diane a teraz zapisała mi Hormonet. Zobaczymy!
 
UFF...dostałam...troche sie martwiłam bo z mężem zaszalaliśmy, ale ...jest dobrze....przyszła spózniona...zaczełam juz brac tabletki więc paniki przez najbliższy okres nie planuję ;D
 
EG nie wiem co na ból szwów można "brać" ale na zabliźnianie jest SORCOSERYL a wybielanie później blizny (po około miesiącu stosowania) CEPAN. Ja używałam na bliznę po porodzie naturalnym i gin stwierdził że wygląda jakbym nigdy nie rodziła ;D

Dziewczyny... trzymajcie kciuki. dzis idę na włożenie wkładki... podobno trochę boli. Zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości. Ale 3 lata będę miała z głowy "małe troski" :p
 
Emih trzymam kciuki razem z dziewczynami.A mnie boli od 2 dni brzuch jak na @ a przy karmieniu jeszcze mocniej boli :(.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za moralne wsparcie :-*
Jestem już po i w telegraficznym skrócie powiem: nie taki diabeł straszny jak go malują ;D Niby mniej boli zakładanie podczas miesiączki (a skąd ja niby ją miałam miec u diabła jak karmię ::) a wcale nie było tak źle. Oczywiście wziernik a potem z 2-3min bólu jak przy miesiączce (takie rwanie w podbrzuszu) i... po "bólu" ;D Narazie wszystko ok tylko trochę krwawię i odrobinkę pobolewa mnie podbrzusze ale szczerze mówiąc: to żaden ból! ;D
 
Do góry