reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

A ja wczoraj wyczailam ze Klaudii wychodza kolejne zabki,gorna lewa dwojka ale i prawa dwojka tez nie dlugo bedzie bo zacznyna byc widac.Smiesznie bedzie wygladac ,jak kasownik :-)
 
reklama
Naszego pierwszego zabalka już widać od 3 dni!!!!
Najpierw było zgrubienie wyczuwalne pod palcem, a potem biała kropka, teraz to już "kreska" :-p
Mamy kiepskie godziny chwilami i lamentujemy strasznie. :baffled:
Strasznie smieszne mi sie to wydaje.. Juz tak się przyzwyczaiłam do pięknego bezzębnego uśmiechu Niki, ze teraz sobie nie mogę wyobrazic zabków w tej małej buźce :-D
 
U nas idą trzy na raz:szok: Wielkie białe spuchnięte bąble na tym samie etapie Lament całych dwóch tygodni teraz trzy dni troche odpuściło ciekawe czy zbierają sie na ostateczny atak :baffled:
 
Gratuluje i wspolczuje dzieciaczkom bolu,moja na szczescie przechodzi zabkowanie nie zauwazalnie i dzis na 100% sie przebil jej 3 zabek!
 
Zosiek ma dwa ząbale ujawniły się bezboleśnie no i całe szczęście mam nadzieje że kolejna gwardia również ruszy bez eha:-).
Gratuluje wszystkim maluchom - ząbkowania i tym które jeszcze nie mają niech uzbroją się w cierpliwość.

Zosia odkąd ma siekacze dwa już nie raz próbowała swojego paluszka, oj płacz był okrutny:tak::-)
 
U Klaudii dzis zauwazylam na dworzu jak bylismy ze przebily jej sie 2 zeby na raz ,czyli ma obecnie 5 ....a 6 lada monemt tez bedzie bo juz jest na samym wierzchu prawie,czyli beda jej szly w sumie 4 na raz..Na szczescie nie marudzi,nie placze ,ogolnie jest wesola jak byla :-) Trzeba zmienic suwaczek zabkowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry