reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

Wiktoria ,sa dzieci ze kazdy zabek "odchoruja" Mam nadzieje ze Klaudia przejdzie je tak łagodnie jak Vanesska ktorej i po 4 na raz jednego dnia wyszly i nie nawet po sobie nie dala znac :-)
 
reklama
Minka gratulacje. macie już za sobą pierwsze ząbki. U nas tak jak u Kamilki ząbków brak ale ja się cieszę bo ponoć jak później ząbki wychodzą to są silniejsze. :tak: Ile w tym prawdy nie wiem ale do marudzenia mi nie spieszno więc mogę poczekać na zębolki:-)
 
dziubek nie ma co się spieszyć ;-) każde dzieciątko jest inne i w innym terminie maja zębole :tak: mój synek miał pierwszą jedynkę jak skończył 6 m-cy, a kuzynki synek ma 14misięcy i ani widu ani słychu... :tak: aaa moja mała zaczęła mi gryźć brodawki aaaaałłłłłaaaaaaa synek tego nie robił...
 
HEJ a ja dzis przychodze ze szkoly zagladam niunkowie do buzi bo wydawalo mi sie ze sie cos bieli i okazuje sie ze mamy pierwszego zabka... chyba dzis dopiero sie wybil bo czuc go ale jeszcze nie wystaje poza dziaselko...:-):-)
 
reklama
Do góry