reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

GRATULACJE dla wszystkich maluszków które posiadaja juz ząbki mój równiesz zaczyna ząbkowac od dawna mu sie pojawiły tylko sie jakos pszebic nie moga ale daja sie we znaki mały jest tak marudny nic pszyjemnego dla niego goraczkuje mi od 3 dni ach katastrofa
 
reklama
Gratuluje kolejnym " ząbkowiczom"!!!
Na marginesie-ja używam dla małej DENTINOXu ale ona go wiecej zlizuje niz pomaga:-Da i kupiłam slikonową nakładkę na paleec z wypustakami i masuje jej dziasełka .My wieczorkiem zawsze przemywałysmy po kąpilei dziąsła gazikiem zaoczonuym w przegotowanej wodzie:tak:Z synem tak od urodzenia i ma nadal wszystkie mleczaki ,nie robione nawet:-)
 
Ja też się staram przecierać codziennie dziąsełka, ale przyznam, że czasem mi się zapomni, albo...Ami jest tak zdenerwowana, że nie chcę jej jeszcze rozdrażniać :zawstydzona/y:
 
nie wiedzialalam o tym a i nawet na to nie wpadlam :zawstydzona/y:
ale napewno skorzystam z tej rady ...
niestety mnie nie obdarowano taka wiedza nie jestem "idealnom mamom"
 
A to sa Klaudii dwie pereleczki :-)
302828.jpg
 
reklama
Do góry