reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

;) ;) ;)hej dziewczyny, dawno nie bylam na forum. Wyobrazcie sobie ze ja tez caly czas juz sie zastanawiam czy bedzie to chlopiec czy dziewczynka. Wejdzcie na strone www.noworodek.pl ( stary serwis koniecznie ). Znajdziecie tam testy ktore moim zdaniem sa dla nas lipcoweczek troche za wczesne ale pomoga wam okreslic plec dziecka ( na podstawie wrozb - zycze milej zabawy !!!!!)
Pozdrawiam
 
reklama
ale sie ubawilam ;D na 52% dziewczynka 48% chlopiec ;D ;D ;D Niewiele mi z tego wyszlo, moze pozniej bedzie lepiej jak bedzie wiecej danych
 
aneczka.. mi wyszlo na 65% na chłopca... 35 na dziewczynke...
zobczymy jak sie urodzi..
lekarz tez sie cieszy ze umnie bedzie chłopak.. bo mi tylko brzuszek rosnie.
 
a u mnie wyszlo 61% dziewczynka, 39% chlopiec, wiec narazie w testach jest przewaga dziewczynki:)
ale zobaczymy, ten test pewnie bylby bardziej wiarygodny w pozniejszym okresie ciazy i mam zamiar go powtorzyc.
 
a mi na razie wychodzi pol na pol i nic juz nie wiem. ale zabawa jest swietna przyznacie same.Moze w pozniejszym okresie bedzie cos bardziiej wiadomo.
pozdrawiam
 
Witajcie lipcowe mamusie!!!
Spróbujcie tego:

Znalazłam na stronie: http://www.pregnancyweekly.com/pregnancy_information/chinese_calendar.htm
metodę przewidywania płci dziecka. Sprawdziłam na 5 krewnych. Za każdym razem zadziałało! Sprawdźcie na swoich krewnych i zajomych i napiszcie.

Trzeba do swojego wieku, w czasie kiedy począł się dzidziuś dodać 9 miesięcy. Wziąć w ten sposób obliczony nowy wiek i odnaleźć go w kolumnie po lewej. Wtedy poszukać miesiąca poczęcia na górze i odczytać płeć.

Agatatje pisze, że też jej się zgadza we wszystkich 6 przypadkach, które sprawdziła. Ale trzeba liczyć z kalendarzem w ręku, bo łatwo się pomylić.

 
;D Wychodzi mi dziewczynka z tych obliczen. Zobaczymy co sie okaze w rzeczywistosci bo od samego poczatku mam przeczucie , ze bedzie dziewuszka. Smieszne bo zawsze jak myslalam o dziecku to chcialam najpierw chlopca a teraz czuje ze to nie chlopiec i i tak sie baaardzo ciesze ;D ;D :D :D Ciekawe czy moje przeczucia i calej rodzinki sie sprawdza(mama tesciowa i kolezanka tez mowia ze czuja mala kobitke w moim brzuszku)
 
reklama
wiecie co dziewczyny a nie macie testu w jezyku polskim bo ja ni w ząb z angielskiegio :-[ :-[ :-[
ja tylk umie sie przedstawic... niesety mnie zalapala jeszcze reforma jezyka rosyjskiego :-[ :-[
 
Do góry