reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Potworek ;-) pamiętam...pamiętam jak masz na imię ale za cholerę nie pamiętam poprzedniego nicka :-D
a husky doszedł do tamtych psów? To ile ich teraz macie?
pisz mi tu szybko ;-) zaległości mamy trochę ;-)
edit: inna ;-)
Tak jest, dokładnie to było inna_22 :-D
Psa mamy jednego, jak już wspomniałam - mieszkam gdzie indziej, mam innego faceta, mam nowe życie :tak: Długo by opowiadać :-D Córcia jest głównie ze mną, do ojca biologicznego jeździ jak jemu się przypomni, że ma dziecko :baffled: Mateusz zwany przez wszystkich Malutkiem ma 9 miesięcy, moja nowa miłość to Grześ :-D A psiur to Stich - wredne ogromne futro, z którego leci tyle sierści, że można by wypełnienie do kołder robić ;-)
ja właśnie rzeźbię na blogu bo całkiem o nim zapomniałam:zawstydzona/y::sorry::zawstydzona/y:
A gdzie ten blog? Poczytam sobie chętnie :tak:


Mal 372 na stronie 38 - dziękuję ślicznie, choć traktuję jako zabawę i wygranej raczej się nie spodziewam, ale fajnie mieć taką nadzieję, że może akurat ;-) (akurat wygram :eek:)
A co takiego? Możesz dać linka jeszcze raz? Jakieś głosowanie?


potworek nie znam, ale chętnie poznam ;-) Więc witam :-)
Witam również :tak::-)
 
reklama
Villa ;-) dajże spokój oknom... deszcze idą ;-)
i dawaj linka do konkursu!!!

Potworek ;-) linka do bloga masz w mojej sygnaturce ;-) ale blog w powijakach ;-)

dobra...odrobiłam lekcje na blogu, odwaliłam pańszczynę na allegro, pomyłam gary i powiesiłam pranie ;-) mogę iść spać ;-)

Kolorowych ;-)
 
Rossnet > Konkursy > galeria


konkurs jest tu, tylko trzeba doklikać na 38 stronę, gdzie pod numerkiem 372 jest mój mały odkrywca ;-)

rubi muszę chatę ogarnąć, bo jak cioteczka przyjedzie, to chcę mieć porządek i koniec - z drugiej strony 4 lata życia w ciągłym bałaganie i przenoszeniu rzeczy z miejsca na miejsce (i bałaganie takim zwykłym, "bo się sprzątać nie opłaci") też już mnie na maksa męczy i chciałabym w końcu wyjść na prostą, żeby móc w spokoju podziwiać bałagan, który za chwilę będzie czynić mój kochany syn ;-):-D
 
się witam nocną porą:-)

Rubi-byłam,na kolejnej rozmowie i chyba do piątku nie będę spać -aż zadzwonią...lub nie:/ śliczne masz dzieciaczki;-)

Potworkowa -witam :) jutro zawitam do Brzegu,ale tym razem w sprawie pracy mego męża:)

Villa- a Ty w końcu siądź na 4 literki,a nie sprzataj:-D bo sie zakompleksię:/

Kiniusia- do ginka chodziłam prywatnie,a badania w przychodni,bo jak Villa ciężarnej i dziecku nie mogą odmówić:-)
 
Bry ;-) dziewczyny ;-) spania nie macie?

Madzialena ;-) powodzenia ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Villa ;-) jest jakiś sposób żeby bezpośrednio wejść na żądaną stronkę? bo mnie palec od klikania boli ;-)
i jak często głosować? raz tylko można czy codziennie?
 
Witam się z rana.
U mnie też by się przydały porządki generalne na cała chatę, najchętniej wywaliłabym z połowę przydasiów i innych bambetli mojego chłopa, bo cały dom zastawiony..

Villa ja niekumate stworzenie, jak tam się głosuje? W regulaminie czytałam, że zwycięzcę wybiera komisja, a żadnego przycisku ani nic nie widzę - można w ogóle głosować?

Madzialena - trzymam kciuki :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&$

Zabieram się za obowiązki ;-)
 
Ja tylko na chwilę, bo roboty mam od czorta i jeszcze trochę. Ostro wekuję i przerabiam owoce dla mojego Królewicza na diecie bezcukrowej co by zimą nie padł z głodu no i biorę się powoli za przygotowania do wakacji do w poniedziałek w Góry Świętokrzyskie. a przygotowań w tym roku znacznie więcej niż standardowo bo trzeba zapasy mleka kokosowego nagotowac, zupki popasteryzowac, deserki, chleba napiec...Jedziemy na 3 samochody, w 3 rodziny a ja wcale nie mam pewności czy się zmieścimy z majdanem....

Odnośnie badania na HIV. W zasadzie można je zrobić w każdym laboratorium, również w diagnostyce, ale ja akurat polecałabym stację kwriodawstwa na Kośnego albo Sanepid na Mickiewicza. Mają bardziej czułe testy i robią je szybciej( o tydzień, ale jednak).

Wy tu biegacie, fitnesujecie, a ja w życiu tylko przez moment uprawiałam sport: w młodości jeździectwo konne i łucznictwo- oba stosunkowo niewymagające kondycji:tak: Teraz specjalizuję się w dyscyplinie olimpijskiej: pogoń spintem za synem i czasem kondycyjnie padam:tak:

Pochwalę się, no muszę!!! Po ponad pół roku nasz dom zaczyna powoli wyglądac jak zupełnie normalny dom. Już nie wieszamy krzeseł na ścianie!!! W pokoju stoi- jak u ludzi- stół z krzesłami i Antoś wreszcie się na stół nie wspina i z niego nie skacze. Jaka ulga!!!

A teraz śmigam na pocztę bo mnie paczki zagruzowały...
Madzialena, Ty dalej chciałabyś te ciuszki, bo tak leżą i leżą odłożone...
 
reklama
Saly ;-) a mi się te krzesła na ścianie bardzo podobały :tak: choć muszę przyznać że fotki na miejscu krzeseł prezentują się też rewelacyjnie :tak:
 
Do góry