reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po cesarce....

Karlam w tym wątku wszystkie prawie mialyśmy cc :-D

Ja nad blizna już nic nie mam, ale w sumie nie wiem czy juz zagojona. Podpytam gina jak w koncu do niego pojde. I wtedy Cepan pójdzie w ruch.
Póki co jeszcze nie cwiczę, bo coś mnie wewnątrz boli.... ale w zamian od wczoraj mój mąż rozpoczął na mnie serię masaży odchudzajacych :-D licze, że masaż w połączeniu z kosmetykiem coś da... szczegolnie ze porobily mi się paskudne rozstępy (wyszly po porodzie :szok: ) i chcialabym się ich pozbyc. Narazie używam tylko oliwki, ale kupiłam specjalne serum na rozstępy i redukujące tkankę tluszczową.. tylko nie mam odwagi go użyć.. bo nie ma tam info, ze mogą stosowac kobiety karmiace. Wiem, ze to brzuch a nie cycki, ale i tak mam problem...

Z cycami też mam problem.. normalnie wyszly mi zyły... takie brzydkie, niebieskie... :eek: nie wiem co robić, deko mnie to martwi a wizyta u gina dopiero 5 marca.
 
reklama
Ja byłam przed wczoraj u dermatologa i na rozstępy zapisała mi cepan i mezoterapię ale nie wiem czy na tą mezoterapię pójdę bo jest droga ale cepanem się smaruję zobaczymy co z tego będzie. Ja też mam żyły na piersiach normalnie całą sieć!!!
 
no u mnie wlasnie tz zaczelo jakby wiecej leciec:wściekła/y:
ja juz mam dosyc tego. niby to nie krew, ale takie brunatne coś:baffled:

dziś ide w końcu do lekarza... jeszcze nie byłam po porodzie:eek:
 
Dziewczyny na "koło ratunkowe" polecam te ćwiczenia:
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176]Aerobiczna%20"6"%20Weidera%20-%20Trening%20w%20kulturystyce%20-%20Wiadomo
Sama jestem po cc i od tygodnia się zmobilizowałam i ćwiczę codziennie.. nie wiele to czasu zajmuje ale systematycznie i może zgubimy swoje opony..;-)
Te ćwiczenia też są dobre ale to nieco później.. na początek nie można zbyt oponki forsować..;-)
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=474
 
Ćwiczyć można zacząć już po dwóch miesiącach ale przede wszystkim po wizycie u gina! Jak powie, że wszystko OK to i wcześniej można zacząć..:tak:
 
Fajna ta 6 waidera i słyszałam że skuteczna :tak: , jak od jutra niezapisze się na aerobik to zaczynam ją ćwiczyć:tak: :-)
 
reklama
Witam, dziś mija równe pół roku po mojej cesarce.W moim przypadku krwawienie ustało dopiero po 7 tygodniach, także radzę uzbroić się w cierpliwość.Szwy jeszcze czasem bolą, np przy miesiączce, czy przy dźwiganiu czegoś, kiedy napinam za mocno brzuch, lub przy załatwianiu się.Rana podobno goi się do roku, także trzeba długo na siebie uważać.A co do samopoczucia, już teraz jest w miarę normalnie, ale długo dochodziłam do siebie przez pierwsze 2 tyg w domu leżałam plackiem w ogóle nie chodziłam, tylko przy konieczności skorzystania z łazienki.Nic nie jadłam,bo wszystko rosło mi w buzi, stąd też straciłam pokarm, mąż musiał zajmować się i malutką i mną, mówiąc wszystko mam na myśli naprawdę wszystko, musiał mi pomagać wstawać, siadać, myć mnie.Nikomu nie życzę tak wolnego powrotu do formy.Ale na szczęście mamy to już za sobą, a nasza kruszyna jest zdrowa, piękna i silna :) Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry