No dzisiaj ok 17:15 mam wizytę... Oczywiście już sie martwię czy wszystko bedzie ok :
Może uda mi sie dzisiaj namówic moja gin na podejrzenie Mariczki
To już prawie 9 tygodni jak jej nie oglądałam!!!! Chciałabym wiedzieć czy Maleńka prawidłowo rośnie i sie rozwija oraz czy łożyskiem i ilością wód wszystko ok...