reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

A bo nie wiem jak wy ale ja się w ciąży czuję taka paskudna. Syfy na twarzy jak miałam tak mam, do tego teraz opryszczka mi wyskoczyła, skórę na twarzy mam mega sucha i nic nie pomaga żadne kremy no nic. Włosy lecą garściami...nawet paznokcie nie dość że łamią się jak szalone to przestały rosnąć praktycznie.
Zwykle to olewam i w lustro nie patrzę ale czasem spojrzę a potem humor cały dzień do dupy mam.

Także Kasia gorzej wyglądać już chyba nie będę.
Malinka a Tobie po cichu gratuluję dziewczynki
 
reklama
Witam
Pogoda u nas piękna, słońce i biało. Zaliczylismy spacer, teraz Antek spać, ja może coś zjem tylko pomysłu brak.

Smile ja też tak mam, tyle że nie muszę być w ciąży.mam pewne marzenie tylko u nas nikt nie potrafi doradzić co zrobić, mam 22 lata a straszą mnie wyrwaniem zdrowych zębów i sztuczną szczeka. Minie ciąża i znów bd czuć się pięknie, uszy do gory
 
.smile
Dziele sie paskudnym humorem... swieto w szpitalu nikogo z lekarzy do wszystkich mezowie przyszli a ja leze sama i pochlipuje bo mojemu sie nie chce :-( jeszcze mi dowalila wenflon na kosci nadgarstkowej i nia grzebala. Prawie zemdlalam tak bolalo az jak wyszlam to grochy pociekly... bardzo mi smutno .... dzis... :-(
 
Smile na pewno nie jest źle:D

Miss masakra współczuję bólu, ja taką po nogach bym skopala. A może mąż zrobi niespodziankę i wpadnie jednak?

Majka poszła iglo budować, mam nadzieję że wróci mniej mokra.

A to dla tych marudek kochanych co twierdzą że źle wyglądają. Teraz wiecie z jakim potworem piszecie:D
 

Załączniki

  • 1420542119303.jpg
    1420542119303.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 38
Smile - współczuję, ale na humorki chyba nic nie poradzisz... Jeśli chodzi o nieatrakcyjność, też się zwykle tak czuję, ale wczoraj miałam trochę czasu, zrobiłam sobie domowe spa :D A potem ładny makijaż i od razu mi się lepiej zrobiło. Jak mąż wrócił z pracy to aż się zdziwił ;p

Malinka - może jestem w błędzie, ale 3D chyba robi się tylko prywatnie ;p Ja mam już płytkę z połówkowego, często lekarz przełączał na 3D :) Nawet mamy taki moment, że maluszek jakby do nas machał ;D Przesłodkie! ;)

Nathalienne - to jeszcze nie miałaś obchodu, że nie wiesz, co lekarz, na wieczorne bóle?

Mamamm - zazdroszczę pogody! ;) Ale tego z zębami chyba nie zrozumiałam?

Miss - bidulko, zamęczą Cię w tym szpitalu. Czemu mąż nie chce przyjść?
 
Hahahaha to widzę ze wszystkie mamy dziś ujowy dzień.
Mój śpi nie raczy wstać. ... podobno go gardło boli. ... No straszne ;-P
A ja mam taką zgage ze masakra kuzwa nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam i boli mnie głowa trochę jakoś chyba od zatok bo przez nos oddychać nie mogę
I sprzątam sobie w szafie ubrania bo mam sajgon straszny :D
 
reklama
Do góry