reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Rox nie surowa tylko wg mnie rozsądna. Tak małe dzieci raczej nie powinny jeśc słodyczy. Tak czy siak nie należy też popadac w paranoje, to dla usprawiedliwienia tym co słodycze dają:D Oj tak, sukieneczki, kokardki, mówię Ci cud miód:D Nic tylko miec córcię:D
 
reklama
Dopiero zauważyłam ten wątek a widzę że tu sami swoi :-D:-D więc i ja się melduje.


Co do słodyczy to staram się nie dawać czekolady, batoników etc. zastępuję to biszkoptami, paluszkami, waflami ryzowymi ale wychodzę z założenia jak raz na jakiś czas jak jestesmy u kogoś i dostanie wafelka to nic je nie będzie ;-)

A co do picia to Julka piję wodę i 100ml soczku bobo fruit po obiadku.
 
Rox Oj tak, sukieneczki, kokardki, mówię Ci cud miód:D Nic tylko miec córcię:D

a mój syn jak wygląda bosko w sukience :-) oczywiście już mu kilka razy ubrałam i kokardki też miał :-p
tak dla żartu ;-)

co do słodyczy - owszem dostaje np gotowane płatki owsiane z miodem ;-) a tak serio Borys uwielbia batony Corny - tych mu nie żałuje hihi


Ashe - do południa tak ;-) a Boo widziałas z moją teściową , ona mieszka na Górnym ;-)

nie znów, od grudnia już tu mieszkam - poprostu u mnie jeszcze nie byłaś w nowym miejscu hihi wiec przypominam, że już nie domek nad rzeczką ;-)

LaNa - to co Ty tu poród zapalonych mam jedynaczych robisz ? wio do staraczek ;-)


a widzę że tu sami swoi :-D:-D

no cześć SWOJA ;-)
musze zerknąć co u na na Styczniu się dzieje hahahha


edit

ktoś tu moderuje ?
poprosze połączyć moje posty bom zaszalałą i post pod postem :rofl2::-D:nerd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to moderatorze pokaż się ;-)

kaamaa - stara banda siedzi na zamknietym i na otwarty nie wchodzi..nowa banda niewiele pisze ...aż Ciężki mi moderować tam bo nic do roboty nie ma - nikt się nie kłóci, nie bije nie spiera nie spamuje nie troluje ;-) nuuuudy :-)
 
rox nie nie narazie spokojnie;p
chcialabym ale nie moge. wiec spokojnie poki dotyczy mnieze mam dziecko to potowarzysze kiedys tarfie na rodznestwo. chyba ze sila wyzsza mi na to nie pozwoli.
 
Lana - się doczekasz ;-) nawet nie wiesz kiedy i bedzie drugi bobas ;-)

majandra - nie narzekam wcale na nude ;-) ale jak nikt nie bedzie chciał to mogę ewentualnie
 
reklama
Rox mysle pozytywnie ale nie zawsze jest tak jak czlowiek chce.
ja zawsze martwie sie na zapas. ze np drugiego dziecka juz nie bede mogla miec z przyczyn niezaleznych ode mnie albo i z zaleznych ode mnie jak np brak mozliwosci utzrymania kolejnego czlonka rodziny. to wcale takie latwe nie jest kiedy jedno pracuje za smieszne pieniadze.
 
Do góry