reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

anetka wiem o czym mówisz:-D mnie raz babka ochrzaniła jak na chodniku ( ciepło było tego dnia) Kacper mi siadł tyłkiem i stwierdził ze chce opa. Ja z siatami a ten 15 kg klocek na rece... wiec ja mu mówie ze nie ma mowy i poszłam bez niego. Ten w ryk i biegiem za mną, a jakas super sasiadk z drugiego bloku drze sie do mnie ze dziecko jak chce na rece to powinnam je wziać. Wiec jej grzecznie odpowiedziałam, ze jak ma takie rzyczenie to niech mi go sama na 3 pietro wtarga+ 2 siaty z zakupami bo ja nie mam zamiaru... Albo tak jak piszesz gapią sie jak na małpy z zoo:/

A my w niedziele do kina jedziemy a nawet nie wiemy na co:-D
 
reklama
umi booże, mi się na szczęście taka baba jeszcze nie trafiła :-p ale za to mam dziwną sąsiadkę, która za każdym razem pyta czy to chłopiec czy dziewczynka. Zuza cała ubrana na różowo albo w sukience, kitke ma i takie głupie pytanie.. :eek:

Te bilety do Heliosa w końcu wykorzystacie? My jeszcze nie byliśmy... nic u nas ciekawego nie ma.
Najprawdopodobniej poczekamy do 3 czerwca i pojedziemy na Kac Vegas w Bangkoku.
 
UMI - to wesoło ;D ja kiedyś widziałąm jak taki 2,3 latek podszedł do ołtarza,najpierw usiadł przy ministrantach,a później zabrał dzwonki i uciekł do mamy
laugh.gif
laugh.gif

anecia .. doskonale Cię rozumiem.. i też pomału przestaję się przejmować ludźmi... na mnie w ogóle czasem patrzą się na kosmitę... kiedyś babka do mnie podeszła w autobusie i mi mówi,że jak ja mogę dziecku robić taką krzywdę i wozić takiego maluszka w spacerówce ? ( nieważne ze wiki już sama siedziała, ludzie patrzą tylko na to,że jest mniejsza od rówieśników ). albo kiedyś słyszałam tekst taki,że moją WIki pewnie jest taka mała bo ją głodzę
laugh.gif
w tamtym momencie nie było mi do śmiechu...ale jak miałabym każdemu z osobna tłumaczyć,że to wczesniak itd ..bez sensu.
 
Mamawiktorii ooo takiego szkraba to u nas w kosciele nie było:-D A weź niektórzy ludzie nie wiedzą co mówią i ze moze to innych zranić

anetka no tak Zuzia to taki sliczny chłopczyk, ale nie wiem z której strony... Masakra jakaś. No ja zaraz bede patrzec co grają w heliosie, jak nie pódziemy w ta niedziele to juz pewnie w ogóle
 
MamaWiktorii taaa.. tak to już jest, wszyscy wiedzą lepiej :baffled:

umi my byśmy już dawno pojechali ale jak na złość dosłownie nic nie ma. Pojechałabym na Piratów z Karaibów, ale to 3D, a te bilety na 3D niestety nie są :sorry:
 
anetka eee cos nie halo z tą strona kina, bo pokazuje tylko dwa filmy w niedziele i to 3D:nerd:
 
anetka no ale teraz patrze i w piatek i sobote to samo:-D. Pewnie nie uzupełnili:-p bo do czwartku włacznie jest wiecej
 
reklama
Poczytałam trochę posty Wasze ale jakoś nigdy nie mogę być na bierząco :zawstydzona/y:. Może kiedyś mi się uda...

Ja właśnie sobie zjadłam pierożki azjatyckie te z lidla i polecam jak ktoś lubi tego typu rzeczy :-) w ogóle świetny jest sos z tej serii słodkie chili czy jakoś tak niby słodki ale ostry pycha :-)

FANTA - swoje mieszkanko chcecie kupować ale wam fajnie :-) pewnie jakiś kredycik co > ?

famme fatal, tak niestety będzie kredycik ale nie duży bo będziemy brali 170tyś. bo mamy troszkę wkładu własnego. Mam nadzieje, że sie uda :tak:. Pierożków spróbuje z chęcią. Uwielbiam wynalazki :-D.
Widzę, że o studiach pisałyście. Hmm..... ja jestem po technikum, póżniej robiłam sobie studia pedagogiczne ale stażu mi nie przedłużyli, a później poszłam na studium rachunkowości, a później pochłoneła mnie praca i nie dokończyłam, a później zaciążyłam :-D. Wiec jako jedyna jestem chyba bez :confused2:. Kurczę zaraz 22, normalnie muszę się mężem zająć bo się obrazi :-D.
Spokojnego wieczorka.
 
Do góry