reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

UMI - 170 z włosami :-D:-D:-D

EDYSIEK - wow z takim namiotem też bym mogła jechać :-p ja byłam raz na 5 dni jakoś ze znajomymi świetnie było ale wtedy jeszcze Niny nie było ;-) no i wcześniej zdarzało się wakacyjnie na plaży rozbijać namiot jak do Krynicy Morskiej jeździłam też świetnie było ale rano było tak mega gorąco w namiocie że nie dało się wytrzymać :-p

UMI - ja jak byłam pod namiotami to w miejscu przeznaczonym dla takich namiotowców i były tam prysznice kontakty itp :-p :-p zresztą kto się przejmuje włosami na takiej wyprawie :-D:-p

POLNA - to ty duża :cool2::-p :-D chociaż ja też mam 170 ale jakoś ty mi się niższa zawsze wydawałaś :-p :-p
 
reklama
Umi chyba na takich polach namiotowych sa jakies gniazdka do ktorego mozna sie podlaczyc tylko trzeba oczywiscie za to zaplacic !
eeee ale pewnie mierzylas sie jak mialas ubrane szpilki ? :-p:-D Ty to jak babcia 80 letnia , zreszta nie widzialas ze swieci sie lampka ze pranie sie skonczylo ?


EDIT

Femme no popatrz a mi sie wydawalo ze Ty zyrafa Jestes :-p:-D
 
POLNA - :-D bo ja długą szyję mam :-D:-D :-p

UMI - i tak od soboty leżało :szok: to ja nawet taka gapa nie jestem :-D:-p


idę domęczyć Ninę to mi zaraz zaśnie :-D :-p a wtedy będę porządki z ciuchami robiła :-p
 
polna u nie sie swieci cały czas:-p i byłoby ok gdyby ktos mi jej nie wyłaczył. Ale młody sobie lubi popsztykac wiec ta lampka długo sie nie świeci:-D Polna ja bez szpilek mam 168 cm... i to z przyklapniętymi włosami:-D a jak sobie postawie to mam na 170 wiem bo kiedys sie ierzyłam w aptece i wyzło mi ze mam 170 cm a za drugim razem wazyłam sie po basenie, włosy miałam klapniete i juz 168 było:-D
femme no ja sie przejmuje:-D, a jakby ktos sobie chciał ze mna fote strzelic to jak ja bym wtedy wygladała:-D:-p

edit femme leżało i nadal leży bo ja w pracy jestem:-D, dobrze bedzie jak wyjme dzis wieczorem:-p
 
Femme a rogi tez masz ? :-p:-D
Nina nie w przedszkolu ?

EDIT

Umi wsumie Ala tez ma czasem takiego bizka ze lubi poszperac przy pralce , kiedys tak poprzestawiala ze pranie chodzilo 5 godzin :szok:
 
Ostatnia edycja:
polna mi młody raz ustawił pranie tak ze i sie gotowała... i niektóre rzeczy i ie pokurczyły bo były do 30 stopni a wyprały ie w 80:-D
 
Qrcze a ja bylam u krawcowej z Ala zaniesc Jej szyfon ale Jej nie bylo :confused2: przynajmniej popatrzylysmy na bociany jak klekotały :-)

Umi i do wywalenia wszystko bylo ?

A wogole da sie jakos zrobic jesli ubrania w pralce sie skurczyly zeby sie odkurczyly i byly takie jak przedtem ?
 
polna mi młody raz ustawił pranie tak ze i sie gotowała... i niektóre rzeczy i ie pokurczyły bo były do 30 stopni a wyprały ie w 80:-D

umi może on chciał tym sposobem swój rozmiar z nich zrobić :-D a jesli to były jego ciuszki to nie ma się co martwić będą dla rodzeństwa na przyszłość:-D

Piszecie o butach to u mnie jest tak że ja kiedyś tylko na obcasie i koturnie chodziłam a teraz w życiu przejdę kawałek i już mnie girki nawalają,nie wiem albo się postarzałam albo to przez to że miałam poskręcane obie kostki kiedyś więć teraz najbardziej kocham balerinki.

Antonio śpi i jak wstanie to jakiś spacer trzeba zaliczyć

Rox
to faktycznie to nie ten Kornel ale podobna historia,no tak styczniówki nasze jakoś wymarły a szkoda,chociaż ja jeszcze czasem tam zaglądam chyba sentyment jakiś mam, w końcu całą ciąże tam spędziłam i jakby nie było ponad rok życia mojego szkraba tam zapisałam.
 
hej, mogę się dołączyć? Mam jedno dziecko, ale małe bo Wojtus ma dopiero 4 miesiące więc jeszcze przez jakis czas zostaie jedynakiem:]
 
reklama
justyś on własnie swoje pomniejszył powyzej pepka mu sie zrobiły
laugh.gif
. Nie nie wykluczone dla żadnego rodzeństwa
gimpelka witaj:-) jasne ze mozesz sie dołaczyc
 
Do góry