reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Femme jaka rozowa ? musze popatrze bo tylko zielona widzialam :-) tak tanio ? a jakos jaka ?
 
reklama
Femme oooo hello kitty by sie Ali spodobala :-) moze w tygodniu jeszcze pojade do miasta to popatrze :tak:
uuuu Gratki , widze ze juz masz odznake :-p:cool:
 
POLNA- a no mam :cool2::-D


Kurde a mi Nina dopiero zasnęła :oo: pięknie po prostu ... może mi się uda to już do rana będzie spała ... chyba pójdę napuścić wodę i jeszcze ją zaciągnę do kąpieli ale ryk będzie :sorry:
 
Ale nabazgrałyście :-p nadrobiłam i nie pamiętam już co miałam pisać.

Witam nową mamusię ;-):tak:

femme moja za to zasnęła przed 16 i śpi do teraz, chciałam ją od razu obudzić, ale się darła i wstać nie chciała :no::sorry:
Gratuluję Pani Moderator ;-)
 
Rox słyszałam,że po fast foodach może strasznie zalać,ale ja oczywiście jestem wyjątkiem i nic takiego mnie nie spotkało :-D

ale ja nie żrem fastfoodów :eek:

pokazałabym wam fotkę mojej małej po urodzeniu,ale nie mam jej na kompie,zresztą byście się przeraziły widząc takiego maluszka ;)

Pokaż może jednak ;-) ja bym się nie przestraszyła ..widziałam dzieci mniejsze od dłoni..rozczulają mnie takie maleństwa...

polna tak, tej zimy cztery razy ubrałam buty na płaskim i 4 razy sie w nich wygrzmociłam, bo była zbyt pewna siebie ze gleby nie zalicze... Nie patrzylam gdzie ide wlazła na lód i gleba murowana... a tak na obcasach uwazam i patrze pod nogi. Poza tym obcasy i sie czasem wbija w snieg i noga nie podjedzie a na płaskich jak na nartach


:-D ja dokładnie tak samo - zimą WYŁACZNIE kozaki na korku, może nie szpilka ale lubie wysokie zimą bo inaczej gleba murowana ;-) wyjątkiem są buciory trekkingowe ;-) w góry

anetka a dlaczego pod namiot z dzieckiem długo nie ? ja w ubiegłym roku w sierpniu przez tydzień nad jeziorkiem pod namiotem ;-) Borys miał 7 miesięcy ... ;-)


Rany dziewoje LITOŚCI !!!!! ile nadrabiania mam ;-) ja dziś zajęcia miałam na uczelni do 16 i jeszcze sobie na siłownie poszłam hihi ;-)
 
ANETKA - ja zastosowałam szok :-D rozebrałam ją na śpiocha i wrzuciłam do wanny :-D:-p chwilę się wkurzała ale później do niej wskoczyłam i się pluskałyśmy i teraz radosna broi :-p przynajmniej mi normalnie zaśnie :-p

ROX - a gdzie się uczysz ? w sensie jaki kierunek ? i kto Ci z małym siedzi jak tak sobie dogadzasz ?:-D :-p też bym na siłownie poszła gdybym miała z kim chodzić bo samej to motywacji brak :dry:
 
Femme ooo avaterka zmienilas :-p sadystka z Ciebie mi by Ala odrazu powiedziala ze ..glupia jestem.:-D a zeby wejsc razem z Nia do wanny , olaboga :sorry: stwierdzilaby ze woda by sie cala wylala :laugh2:

Rox i gdzie synek spal ? tez w spiworze czy mieliscie lozeczko turystyczne ? a kapanie ?
 
A bo mi się tamten znudził a że mi się to zdjęcie podoba to co tam :-p :-p ... Ja często się z Niną kąpie :-D :-p popiszczała minute a później się już śmiała ;-) więc nie taka sadystka :-p

K do domu wrócił i trza robić obiad :-p w sumie już się robi muszę zaraz iść kotlety smażyć tylko :-p

W ogóle wypłatę powinien mieć 10 nie ma do tej pory i mamy na przeżycie całe 1zł :dry:
 
reklama
rox ale ja nic przecież nie pisałam o namiotach :-p

femme ale masz ładny avatar :tak:
Zuza wstała i sobie bajkę ogląda :sorry: ciekawe o której dzisiaj zaśnie...
 
Do góry