reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Femme jaki obiad ? :szok: obiad to jest w poludnie albo o 15 a juz 19 wiec zalicza sie do kolacji prosze Pani :-p
 
reklama
Femme jaki obiad ? :szok: obiad to jest w poludnie albo o 15 a juz 19 wiec zalicza sie do kolacji prosze Pani :-p

My codziennie jemy obiad o 19 :-D:-p (chyba że J uda się wyrwać wcześniej z roboty)


Rox to chyba chodziło o mnie :-D zrobiłam się wygodnicka jak jadę gdzieś z Julką, więc namiot jak dla mnie odpada :-p


Femme aleś Ty Laska jest :tak:
Zawsze u K tak się z wypłatą spóźniają?

Julka śpi a ja muszę iść ogródek podlać a yłek mi do kanapy przyrósł :dry:
 
A moja mała dziś straszną afere robiła,usypiałam ją prawie godzinę..

a co do butów - ja ostatnio zaczełam chodzić w koturnach i obcasach do 8cm,ale nie powiem wole adidasy ibalerinki ;]
 
Jestem wypompowana... Młody mi urzadził histerie i darł sie od 19 do 20:40 nic mu nie pasowało i udawał, ze go brzuch boli... Spryciarz mały wie, że jestem wyczulona na ból brzucha u niego, ale potrafie rozpoznać kiedy symuluje, a kiedy faktycznie cos mu jest.
MamaWiktorii widze ze mamy podobne przerzycia dzisiejszego wieczoru
kaamaa a kolacja wtedy o której? Julka tez czeka az J. z pracy wróci?
Femme jaki lans normalnie strach sie bać teraz Ciebie:-D
 
No my obiadek zjedliśmy później poleciałam do lidla bo jest tydzień azjatycki ymmm :-) więc kupiłam sobie sajgonki pierożki sosik i jakiś tam makaron na patelnie :-p zobaczymy czy będzie dobre ale ogólnie uwielbiam takie jedzenie :-)


POLNA mój właśnie też tak pracę kończy jak KAAMY więc wcześniej jemy z Niną a jak K wraca to jemy jeszcze raz :-D :-p a właściwie podjadamy mu :-p

KAAMAA - nie wiem bo to jego pierwsza wypłata w tej pracy bo zmienił :-D :-p teraz ponoć ich zleceniodawca się po prostu spóźnił i dlatego tak wyszło ale jutro już ma kasa być :-)

ANETKA - dziękuje :-) ...trzeba było zastosować mój patent z wanną :-D Nina dopiero teraz zasypia ;-)

UMI - buhahaha taaa teraz ja nie muszę się bać Ciebie :-D:-p
 
Ja dziś na obiad miałam ..pizze którą zamówiłam :-)
ogarneło mnie blogie lenistwo..

Moja Wiki ogółem jest straszna do spania.. przez pierwsze pol roku spała od 20 do 5 rano bez przerwy potem jeszcze pospała do 9,10.
a pózniej przeprowadzka i teraz jest średnio.. w nocy budzi się po 3,4 razy za kazdym razem je i pozniej w dzien nie ma apetytu czesto.
i spi do 7,8 ale rzadko.
a w dzien.. jak pospi lacznie 2 godz to jest super ;]
 
femme ja wątpię, czy ktos kiedykolwiek sie mnie bał:-p
Mama To może zmien jej połozenie łózeczka? tzn przemebluj pokoik bo moze ta strona jej nie odpowiada. Najlepiej ustw ja tak jakby była na byłym mieszkaniu
 
Umi Julka je swój obiad jak wstaje z drzemki, ja jako że nie lubię jeść sama czekam na J, Julce wtedy daje na odczepnego puree ziemniaczane bo by nam zjeść nie dała a kolację je mniej więcej o 19:45 przeważnie serek wiejski.

WYJĘŁAŚ PRANIE?! :-D:-D
 
kaamaa aa rozumiem:-p mój niecierpi sera wiejskiego... po tatusiu to ma bo ja non stop wcinam. Nie musiałam drugi raz przeprac bo smierdziało:-D, ale potem wyjęłam i zrobiłam drugie ale mi sie czesc na suszarce nie zmiesciło:baffled:
 
reklama
Femme ooo avaterka zmienilas :-p sadystka z Ciebie mi by Ala odrazu powiedziala ze ..glupia jestem.:-D a zeby wejsc razem z Nia do wanny , olaboga :sorry: stwierdzilaby ze woda by sie cala wylala :laugh2:

Rox i gdzie synek spal ? tez w spiworze czy mieliscie lozeczko turystyczne ? a kapanie ?

hahah woda sie cala wylała;p dzieci to maja teksty;p
 
Do góry