reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Moja długa i chuda zawsze była. Ostatnio jednak nabrała trochę ciałka.
Tak za rok już mamy 1 komunię, w tym tygodniu idę już ją zapisać. Chyba w środę jest spotkanie, muszę jeszcze sprawdzić.
 
reklama
Polna do takich jabłek dobry jest tez kisiel cytrynowy:-p
Edysiek u Was są alby, czy sukienki?
 
Wszystkie dziewczynki mają jednakowe alby. I dobrze, bo jak oglądałam ostatnio sukienki w necie, to jedna ładniejsza od drugiej, same cudeńka, tyle że ceny zabójcze. A tak będę miała jeden problem z głowy.
 
Umi a wiesz ze kiedys dalam kisiel zamiast galaretki , ilez ja wtedy panikowalam ze mi sie nie uda a nawet dobre bylo :-)

Edysiek to trzeba zapisywac dzieci ? chyba automatycznie na religii to sie ustala z ksiedzem ?
u Nas alby sa przekazywane z dzieci na dzieci wiec za free a chyba jedyny koszt to wianek ,buty i jakis sweterek czy bolerko :tak:aaa no i wszystko co potrzebne pozniej na przyjecie ale tez pewnie My Mamuski musimy mie cos nowego kupione wie kasy pojdzie sporo !
a Wy robicie u siebie w domu czy jakims lokalu ?
 
Ja też myślałam że nie trzeba zapisywać :baffled: Ale ksiądz ogłaszał w niedzielę, że są zapisy. Nas co prawda w kościele nie było ;-)ale teściowa powiedziała Angelice i jeszcze w szkole dzieci mówiły.
Alby co roku są nowe, ale to nie jest za duży koszt, bo chyba gdzieś do 100 zł. Teraz z dzieci na dzieci by się nie dało, bo w tym roku szły tylko 4 dziewczynki a reszta chłopcy. Za to u mojej Angeliki w klasie jest na odwrót, bo jest 5 chłopców i 15 dziewczynek :rofl2:.
Przyjęcie będę robić w domu, bo u nas nie ma za dużego wyboru, jak to na wsi. A po za tym nie bedzie za dużo ludzi, bo jak dobrze policzyłam to będzie 15 dorosłych (w tym moja 20 letnia bratanica z chłopakiem) i 3 dzieci. Jakoś dam radę. Zresztą chrzciny też robiłam w domu w podobnym składzie, bo z dzieci była tylko Angela.
 
Cześć i czołem już we wtorek! :-D
Pogoda w Szczecinie okropna <jak chyba w większości kraju> ale humor mi dopisuje. Umówiliśmy się z T na obejrzenie mieszkanka w środę. Ciekawa jestem co z tego będzie i ile opuszczą ceny. Mam nadziję, że opuszczą może z jakieś 5 tys. zawsze coś ;-).
Dziś brak mi weny na sprzątanie, a strasznie zalegam z prasowaniem więc zbieram siły i szukam motywacji :-D. Jestem w trakcie gotowania obiadu i nadrabiania Waszych postów, bo piszecie z zawrotną prędkością <normalnie 9 stron mam w plecy>. Puki co zabieram się do czytania:tak:
famme fatal, gratuluję moderki !!
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie sobie zjadłam pierożki azjatyckie te z lidla i polecam jak ktoś lubi tego typu rzeczy :-) w ogóle świetny jest sos z tej serii słodkie chili czy jakoś tak niby słodki ale ostry pycha :-)


EDYSIEK - ja tam raczej sobie daruje jakiekolwiek przyjęcia na komunie :sorry: nie pojmuje tego zwyczaju :-p

FANTA - swoje mieszkanko chcecie kupować ale wam fajnie :-) pewnie jakiś kredycik co > ?

POLNA - może kiedyś się zbiorę i zrobię dzisiaj brak jabłek :-D :-p a kasy nie mam już nawet na jedno :-D :-p

UMI - w życiu bym nie wpadła że można dać do jabłek kisiel :-p
 
I bardzo dobrze ,że mają jednakowe alby. Sama miałam komunie w sukience i mimo,że my byłyśmy małymi dziewczynkami i na jakoś bardzo to nie robiło, to widziałam zazdrosne spojrzenia niektórych matek.
chociaż zwykle czy alby czy sukienki zależy od kościoła.

U mnie pogoda średnia. Niby nie pada, a Wika jest strasznie marudna od rana i ciągle śpiąca. Do tego jeszcze mi trochę gorączkuję,przez te zęby zapewne.

Fanta - targujcie się, jeśli ludziom bardzo zależy na sprzedaży to opuszczą nawet więcej.

Ja obiad zrobiłam wczoraj wieczorem, teraz trochę posprzątałam i się nudzę.
Więc jak mała się obudzi to chyba pojadę z nią na miasto pochodzić.
 
Lolkak mam konkretna juz poradnie. o 14 dzwonic bede.
jak dlugi termin bedzie to prywatnie pojdziemy.
wyjscia nie ma.
 
reklama
Ten wątek powinien się nazywać "Jedynaki moderatorek:-D"

A u mnie też alby były, w sumie to w kosciele w którym mialam komunie od samego poczatku gdy tylko sie dało braciszkowie wprowadzili alby. I dobrze, nie było kłótni kto wygląda lepiej, a kto gorzej.
polna femme ja z tym kisielme to znalazła w jednym przepisie do ciasta:-D, zapomniałam sobie kupić cukru zelujacego i tam było napisane ze można kisiel w proszku dodać i faktycznie super smakowało i nie było rozmamlane
Mama Gdzie moderujesz?
 
Do góry