reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
Witam się piątkowo! :-)
Jutro już weekend, dziś w Szczecinie zaczynają się "Dni morza" :-). Pogoda dziś nawet ładna się zapowiada, więc na imprezkę wybierzemy się wieczorkiem jak tylko Kubusiowy pójdzie spac :happy:. Mam dziś nie opisanego lenia... Zajrzę do Was później jak wypiję kawkę i się obudzę ;-).
Dorom, wiataj!
Famme, dzięki ;-), jak nie lubisz krzyżówek, to może snooker? Grałam kiedyś na kurniku w niego :tak:. Jak Ci idzie praca? Wdrożyłaś się już nieco?
 
Helloł


Femme, Fanta jedziemy na Mazury 20km od Augustowa, to taka mała wprawka, jesienią chcemy jechać gdzieś za granicę
(Turcja, Egipt).


Dorom witamy.



A u mnie pogoda się skiepściła :dry: zimno i pochmurno....
 
Witajcie! ;-) Dzięki za przyjęcie mnie do swojego grona. ;-)

fanta - Ja tez obowiazkowo musze po sniadaniu wypic kawke. :tak: Co prawda wystarczy mi rozpuszczlna a i tak czuje sie o niebo lepiej. :tak:

kaamaa
- Byłam odrana na Poczcie i niby u mnie jest sloneczko, ale jak wyszlam to wiatr bardzo zimny. Wczoraj mielismy krotkie rekawki, a dzis obowiazkowo dlugi. Chociaz takie chlodniejsze dni tez sie przydadza, czlowiek troche odetchnie od tych upałów. :-p
 
Bry :-)

DOROM - witamy :-) witamy :-p


Ja małej nakupowałam parę rzeczy z allegro 2 sukienusie i sandałki zaraz idę jeszcze coś popatrzeć bo mi 30zł na koncie zostało :-D:-D :-p


KAAMAA - ważne że wycieczka my się 23 teraz wybieramy w Bieszczady a później na 3 dni do Pragi ;-)

FANTA - teraz cały tydzień nie byłam :-p tzn wczoraj byłam ale szef nie przyjechał więc tyle co 2 godziny w biurze w necie grzebałam sobie :-p :-D w poniedziałek mamy zacząć coś robić :-p ogólnie luzik :-)
 
Kaamaa, no to szykuję się extra wyprawa :tak:;-). Jeśli o zagramaniczny wyjazd chodzi, to nie boisz się jechać do Egiptu bądź Turcji? O te zamieszki mi chodzi. Jesienią polecam wyjazd do Chorwacji :-).
Dorom, ja kawkę zawsze z rana piję bo mam ciśnienie jak zdechła żaba <90/50> :-D. Zresztą lepsza dobra kawa niż jedenie tabletek ;-).
Famme, szalejesz z zakupami. Ja też za ostatnie grosze, to zamówiłam sobie krótkie spodenki z topsecret , które dziś już przyszły <tu masz link, są fajne promocje :tak: Szorty damskie kolor czarny DSZ0003 - Odzież TOP SECRET> i mojemu T na dzień ojca prezent od Kubusiowego <koszulkę z napisem najlepszy tato na świecie>. Sandałki muszę jeszcze kupić ale nie chcem za bardzo na allegro, bo mały ma nie wymiarową nogę :laugh2:. Obijaj się w pracy kochana puki masz okazję ;-). Lecę się zainhalować na balkon...
 
Hej też jestem mamą jedynaczki ma na imię Dominika i skończyła nie dawno rok i 8 miesięcy. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Fanta przecież zamieszki dawno się skończyły, a nawet jeśli co jeszcze się "dzieję" to bardzo daleko od kurortów nie ma co się dać zwariować.
A co do Chorwacji to bardzo chętnie ale latem, przełom września/października za późno temperatura taka sama jak u Nas a odwiedzić Cro bez nurkowania to strata czasu i pieniędzy :-D do tego kamieniste plaże piekielnie słona woda za parę lat na pewno się wybierzemy, już raz byłam i wystarczy mi na razie teraz czas na piramidy ;-)


Femme to Ty babo masz idealną robotę! gdzie się takiej szuka? :-D


Kasiek witamy :-)
 
Czesc Kasiek. :tak:

femme - Ale to wyprawa bez Ninki? Ale macie kawał drogi do przejechania. :tak:

fanta - To faktycznie cisnienie jak zdechla zaba :-D Ja to zalezy jak lezy, czasami wstaje i czuje sie pelna energi, a czasami wstane... i kroku mi sie zrobic nie chce. :sorry: Obojetnie jaki to dzien kawka musi byc. ;-)
 
reklama
Hej wam :-) leniu****e sobie w domku K z małą na plac zabaw poszedł a ja mam chwilkę dla siebie ;-)

FANTA -ja to uzależniona od allegro byłam ostatnio jakoś 2 miesiące nie wchodziłam i teraz znowu mnie chwyciło :-D :-p

KAAMAA - ja znalazłam w ogłoszeniach na portalu mojego miasta :-D wysłałam CV i już :-p :-)

DOROM - tak bez Niny bo stwierdziłam że bez sensu ją targać tyle godzin samochodem później jakieś zwiedzanie czy coś ją i tak by to nie interesowało i nic by z tego nie zapamiętała ;-) a tak będzie u swojej babci do której uwielbia jeździć bo K mama widzi ją tylko parę razy w roku ;-)
 
Do góry