reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

Pokój ma 16m, więc po podziale wyjdzie po 8. Myslę tak sobie ze może jakiś projektant by coś zaradził,- moze pezsunąć którąs ze ścian by się dało... Na razie jeszcze z rok spokoju, może do tego czasu wygram w lotka i problem sam się rozwiąże, hehe.... Mija- no ja wlaśnie z takich samych wzgledów też nie planuje na razie 2 dzidziusia, ale na pewno bedę jeszcze chciała- moze za jakieś 10 lat...
 
reklama
Niezłe pomysły na dziecięce pokoiki są w programie babyroom (chyba na tvn style)... Akurat dzisiaj oglądałam pokój 9-latka, a w następnym odcinku będzie pokój dla 3-latki.
 
2009-01-02
16:30
logo_Polsat_Cafe.png
Polsat Café magazyn poradnikowy
2008
Dorota Chotecka, mama półtorarocznej Klary, wprowadzi nas w tajniki aranżacji pokoi dziecięcych. Wraz z ekipą fachowców, psychologów, pedagogów, alergologów i projektantów, doradzi, jak przeobrazić wnętrze pokoju naszych pociech w przyjazne miejsce do zabaw i nauki.
 
Ja mojej w piątek obkleiłam półki .Teraz ma je kolorze ściany ciemniejszej i bardziej do siebie teraz pasują.Zostało nam tylko uzbierać pieniądze na łóżko nowe,a ona tak bardzo je chce,że jak znajdzie jakiegoś pieniążka nawet grosik i daje mi żebym schowała i zbierała na nowe łóżeczko.
 
reklama
Nasz synek Jakub ma 3 latka, ma nieduży pokój w kształcie prostokąta, gdy był całkiem malutki miał na ścianach naklejone obrazki z Kubusiem Puchatkiem i taką pościel i kocyki i to tyle. Gdy miał 2 latka urządziliśmy jego pokój na safari/ dżunglę nasz malec uwielbia zwierzątka, czasami biega po domu przebrany za lwa, podrabia głosy zwierząt. Na ścianach są naklejki- zakupione na allegro, zasłonki/firankę oraz pościel dobraliśmy z motywami zwierzaków, całość dopełniają duże pluszaki. Mebalki są proste z drewna pomalowanego lakierem a stoliczek i krzesełko są zielone by pasowały to safari/dżungli. Nie wyszło to bardzo drogo a Jakub uwielbia w nim przebywać i odkąd pokój tak wygląda to spędza w nim więcej czasu sam.
 

Załączniki

  • pokoj3.jpg
    pokoj3.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 88
  • pokoj1.jpg
    pokoj1.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 91
  • 9.jpg
    9.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 79
  • pokoj4.jpg
    pokoj4.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 84
  • jagoda.jpg
    jagoda.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 69
  • pokoj5.jpg
    pokoj5.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 94
  • lampa.jpg
    lampa.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 74
  • pokoj2.jpg
    pokoj2.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 82
Do góry