reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

Czyli jest bez dziecinnych akcentów.Mojej mebli tez nie zamierzam zmieniać,miałam je ja zaraz po slubie a teraz ma je ona.Tu wystarczy kolor na ścianie zmienić czy naklejki czy malunki na niej.A malowac i tak co kilka lat przy dziecku potrzeba.U mojej wystarczyła zmiana koloru z niebieskiego na różowy i odrazu inny pokój jest.
 
reklama
Alanek ma malutki pokoik,nie ma w nim za dużo miejsca ale chcieliśmy żeby był przytulny.zrobiliśmy go w kolorze żółtym i zielonym.Ma dorosłe łóko z barierkami bo lubi sie wiercic podczas spania i gdyby ne barierki już nieraz pewnie spadłby na podłoge.

 
Martyna a nie myśleliście o tz. antresoli,żeby łóżko było wysoko a pod nim miejsce na szafki i biurko? Moja tez ma wąski pokoik i tez zastanawiam sie nad takim łóżkiem.
 
Martyna a nie myśleliście o tz. antresoli,żeby łóżko było wysoko a pod nim miejsce na szafki i biurko? Moja tez ma wąski pokoik i tez zastanawiam sie nad takim łóżkiem.
Wiesz nie myśleliśmy o takim czymś bo w najbliższym czasie mamy zamiar zrobic mu pokoik w naszej obecnej sypialni.Dotychczas taki mały pokój mu starczał ale robi sie coraz większy i odstąpimy mu naszą sypialnie tam jest o wiele więcej miejsca
 
takie łóżko na antresoli to marzenie każdego dzieciaka i dzięki temu pokój jest 2 razy większy. Nawet jak nie biurko to pod spodem można duża szafę zrobić na wszystko, albo pół na szafę, pół na biurko, albo część szafa, a część na zabawki.
Wydaje mi się, że takie coś, to jednak najlepiej stolarz wykona, bo zrobi to akurat, czego najbardziej potrzebujemy i wykorzysta miejsce na maksa.
Uwielbiam takie rozwiązania :)))
 
Kaderka łóżko super jest.U mnie jest tylko ten problem,że pokój ma szerokość 2m a okno 1,80.z drugiej strony mam okno do kuchni podobnych wymiarów.I w kącie stoi juz tam narożna szafa. U nas więc na takie wysokie niestety nie możemy sobie pozwolić. i chce tez mieć dodatkowe łóżko ukryte dla niespodziewanego gościa,lub kuzynki jak będzie chciała spać u mojej córci.
 
A ja mam taki problem ze mieszkanie 2 pokojowe, więc w 1 my, a w 2 córka. Ale pojawił się jeszcze moj synek i ze względu na różnicę wieku nie bardzo pasuje by dzieci miały razem (córa 9,5lat, synek 18 miesięcy). Na razie jeszcze nie ma problemu, bo mały jest z nami i w naszym ma kącik, ale tak jak będzie zbliżał się do 3 latek chcialabym aby miał już swój pokoik, (córka będzie miała wtedy 11 lat). Tak myslę ze może wprowadzić sciankę działową tak by z 1 pokoju otrzymać 2 mniejsze, ale znowu okno jest jedno na środku... no będzie z tym duży problem... A chciałabym malemu wstawić takie łóżko- samochód...
 
reklama
Izyda duży jest ten pokój córki? Może jakiś parawan na początek kupic i nim przedzielić pokoje? Po jednej stronie kolor pokoju córki a po drugiej kolor chłopięcy czyt,niebieski czy zielony.Możecie tez po dwie ściany pomalowąc w innych kolorach.Takich dla chłopca i dziewczynki ale jednocześnie pasujących do siebie.
U mnie właśnie byłby ten sam problem gdyby okazało się kiedyś ,że ciąża i braciszek.Dlatego tez nie decyduję sie na drugiego dzidziusia.
 
Do góry