reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

uwierz mi,że z dwóch też ciężko.Niby mieszkanie małe,ale opłaty są+kredyt+koszty dojazdu do pracy mężą i moje.Teraz dojdzie przedszkole.Zresztą podoba mi się to małe mieszkanie:-)wole je niż moich rodziców gdzie z pokoi do kuchni i salonu prowadził długi korytarz.Tutaj jest wszystko obok i widzę co mała robi.:-)
 
reklama
A mnie i tak marzy się mały domek z pokojami-sypialniami na piętrze.. z ogródkiem...... :rolleyes2: eh.... pomarzyć każdy może.... :cool2:
 
domek to chyba każdemu się marzy (przynajmniej kobiecie) taki z ogrodem,nawet nieduzym.Na górze sypialnia,pokoje dzieci i duża łazienka.Na dole salon,duza kuchnia,mała łazienka,pokój gościnny i spiżarnia.To by mi wystarczyło.:-)
 
domek to chyba każdemu się marzy (przynajmniej kobiecie) taki z ogrodem,nawet nieduzym.Na górze sypialnia,pokoje dzieci i duża łazienka.Na dole salon,duza kuchnia,mała łazienka,pokój gościnny i spiżarnia.To by mi wystarczyło.:-)
Wszystko się zgadza.. dla mnie jeszcze fajni by było jakby był podpiwniczony a w piwnicy pralnio-suszarnia :sorry2:i koniecznie garaż.. :-p
 
Te pomieszczenia tez są jak najbardziej wskazane:-)
cóż za marzenia się nie płaci na szczęście.podobają mi się te kamienie które Syneczki ma na ścianie chyba między kuchnia a salonem(ta ściana z okienkami),chciałaby mieć tez kominek.I meble w stylu marynarskim w salonie.nie wiem czy wiecie o jakie chodzi.Będąc w sklepie ostatnio jak na nie spojrzałam od razu skojarzyły mi się z morzem.No i rzeczywiście na ścianach szafy widniały herby z okrętami.
 
Dopieściłam pokoik jutro wrzucę fotki doszły firanki z małą dekoracją u góry i naklejki z kubusiem puchatkiem i tygrychem pokój nabrał brakujacego wykończenia. :-D
 
Śliczne są Wasz pokoiki dla Waszych dzieci ! Takie kolorowe i przestrzenne i takie czyste, poukładane :-). Jak tylko zrobie fotę to tez wkleję jaki pokój ma moja córcia :)
 
Witam wszystkie Mamusie :)

Postanowiłam dodać zdjęcia pokoiku mojej Amelki (i nawet ona sama się załapała:) bo jest to pewne pocieszenie dla osób w podobnej do mojej sytuacji :) Ma on tylko jakieś 7m2, a jakoś udało się go zagospodarować, nie było pieniędzy na naklejki ścienne czy malowanie więc kupiliśmy papier kolorowy i zrobiłam literki, kwiatki, słoneczko i już jest weselej:) Kolorowy dywanik, kolorowe zabawki poukładane na regale i Rybce podoba się jej pokoik :)
Niestety nie zmieściły się już szafki czy komoda na ubrania:(

Pozdrawiam serdecznie :)
 

Załączniki

  • DSC02583.jpg
    DSC02583.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 106
  • DSC02585.jpg
    DSC02585.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
reklama
Śliczne macie te pokoje- naprawdę:) A łóżko samochód to naprawdę odjazdowy pomysł. Ja jestem pod tym względem trochę konserwatywna i wychodzę z założenia,ze nie będę kupowała mebli co parę lat więc pokój mojego dziecka jest taki,że jak będzie miał na przykład 9 lat nie będzie dla niego zbyt dziecinny
 
Do góry