reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomoc dla samotnej matki

Zarabiam najniższą krajową z dwójką dzieci to niewiele więc biorę zlecenia i doliczając cale alimenty których jest 900 zł, to przekroczyłam. Ale zadłużenie tytułem niepłacenia alimentów jest tak duże,że średnio przez ostatnie trzy lata wychodzi ,że dostawałam 300zł.
 
reklama
Jak to mówią kto ma miękkie serce powinien mieć twardą du..;) Liczyłam na to,że mój były mąż jednak znajdzie zatrudnienie i zacznie mi regularnie płacić zresztą wtedy jeszcze rozmawialiśmy i zapewniał ,że tak się stanie . Jego płatności nie ustały całkowicie tylko były niesystematyczne tak,że do dziś uzbierała się już spora sumka. Egzekucję niestety rozpoczęłam dopiero w tym roku w marcu bo od grudnia nie dostawałam już ani złotówki. Komornik wystawił mi tylko zaświadczenie ile wynosi jego zadłużenie i,że egzekucja w ciągu ostatnich dwóch miesięcy była bezskuteczna.
 
Do góry