reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na świąteczne prezenty

siwucha12

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
29 Marzec 2006
Postów
655
Dziewczyny zakładam ten wątek bo święta tuż tuż...
A mnie rodzina już wypytuje co mają kupić Wiktorowi pod choinkę a ja nie wiem sama
Składajmy propozycje to może każda z nas coś wybierze dla maluchów-co wiele głów to nie jedna....:-)
 
reklama
Wątek fajny, biorąc pod uwagę, że ja ZAWSZE mam problem z wyborem prezentów. A teraz jeszcze Młody doszedł :baffled: na szczęście on co by nie dostał to i tak się ucieszy ;-)
 
ja się zastanawiam i zastanawiam... skąd ja kasę na to wezmę;-)
wątek fajny:tak:
u nas na pewno szwgierka kupi sanki z popychaczem (coś jak Blanes kiedyś wkleiła), tylko teraz zaczęłam się zastanawiać, czy to mimo wszystko nie będzie za wcześnie na sanki (7m-cy)?
 
reklama
Do góry