reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród już niedługo.........

mnie filmiki z porodu nie przerażają. Nie boje się bólu ani nacinania - bo już raz to przeżyłam i wiem jak to jest. Najbardziej boję się że cos pójdzie nie tak, że dzidzia przeze mnie może urodzić sie niezdrowa. Że źle bedę oddychać i dzidzia będzie niedotleniona.
 
reklama
Gufi, ja tez najbardziej boje sie nie porodu czy bolu ale tego jak przejdzie przez to moje malenstwo, czy wszystko bedzie dobrze z nim!
 
Mnie też się bardzo te dzidziolki podobają ;D

Renee własnie mnie tam nic nie przeraża. Tak naprawdę jest mi obojętne jak urodzę, chociaż zaczynam nastawiać się psychcznie na CC, chyba ze Lenka obróci się główką w dół ;)
 
Eno, spokojnie dzidzie mają czas żeby się obrócić ;) oczywiście kilka procent maluchów tego nie czyni i wtedy jest cc :p
 
A ja mam nadzieję, że moje maluchy pięknie ułożone główkowo obrócą się jeszcze tyłkami do wyjścia ;)
 
reklama
Do góry