reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy...

Szczesciara...mnie tam nikt nie zagladal juz bardzo dluuuuugo........poza tym na konsultacje chodze do zwyklego lekarza...u ginekologa bylam ostatnio w Polsce....w marcu.......:/
 
reklama
a mi jak bylam dzien przed terminem to nawet szyjki nie sprawdzila nic nie zajrzala , dziwnie sie czulam chyba jakas nieodpowiedzialna ta baba
 
poisy ty chociaz byłas dzien przed terminem, moja szanowna osobe ogladał gin 29 czerwca, a w zwiazku z tym ze ida na urlop to mi powiedziała ze jak sie nic nie ruszy do 20!!!! ::) to mam sie pokazac w szpitalu, to podejscie profesjonalne nie ma co, ani ktg ani nic, tylko sie rozpłakac.
 
Moja ginka nawet nie wziela pod uwage ze moze sie spoznic i kurde szczerze mowiac nie wiem co mam ze soba teraz zorbic kiedy isc do lekarza szpitala itd..
 
Ja jesli do jutra nie urodze to w niedzielę zgłaszam sie do szpitala moze mnie nie beda tam chcieli ale chociaz niech zbadaja i powiedza czy wszystko jest oki.A z drugiej strony to jest ich obowiazkiem.Agutek tak to jest z tymi ginami tylko człowiekowi nadziei narobią



 
poisy zadzwon do  izby przyjec do swojego szpitala i powiedz ze jestes dwa dni po terminie i chesz sie dowiedziec co masz dalej robic?
 
aniu ja nie myslałm ze tak długo bede nosic bobo w brzusiu, a z drugiej strony głupio jakos tak isc bez niczego na porodówke. tez bym poszła sprawdzic czy wszystko oko.
 
Agutek ja to byłam pewna że druga dzidzia pojawi sie szybciej a tu proszę cisza Laurę urodziłam 5 dni przed terminem a teraz nie chciałaby zeby było po terminie bo nie mam już siły czekac



 
reklama
Dziewczyny macie przerąbane, mnie się w głowie nie mieści ze lekarze was zostawili tak samym sobie   :mad:  wygląda na to że musicie same o siebie zadbać...Agutek ma rację najlepiej zadzwonić zapytać, albo podjechać i ktoś musialby się chyba zając i coś podpowiedzieć,przynajmniej moze ktg zrobić?  ::)  po terminie jakaś kontrola chyba musi być? w końcu od tego są w tych szpitalach  :mad: Agutku ja mam termin na 26 lipca...według usg jestem juz po terminie  ;)
 
Do góry